:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

13°C słabe opady deszczu

McDonald"s wkrótce na Mazowieckiej

Dodano: 2017-09-13 22:16:18

odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-13 22:16:19
12.09.2017 r padła na sesji RM obietnica,że wkrótce przy galerii powstanie restauracja McDonald"s.Oby to nie były jak zwykle wirtualne obietnice.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-14 00:17:07
zapomniałeś dodać że są pewne środowiska, osoby dbają ot by nie sprowadzić tej firmy do miasta

a o ty że trwają negocjacje z Mc Donaldem słyszałem już dawno
i to nie od inwestora którego nie znam lecz od ludzi któż pracują dla McDonalda i pisałem o tym już kiedyś
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 04:37:32
[cytat]12.09.2017 r padła na sesji RM obietnica,że wkrótce przy galerii powstanie restauracja McDonald"s.Oby to nie były jak zwykle wirtualne obietnice. [/cytat]
Cytat:

"NIEZALEZY walnij sobie wreszcie baranka bo czytac sie nie da na tym forum już ciebie.Temat jest okreslony a ty sie spuszczasz nad Kaczyńskim."
odpowiedz cytuj
ak11 dodano: 2017-09-14 06:28:51
Ja bym powiedział że nie powinniśmy nabijać kabzy zachodowi tylko dbać o interesy nasze, tak samo pogonić lidle biedronki itp to złodzieje płacący groszowe podatki a zyski z kraju wywożące. Druga sprawa mc czy kfc roztyła tak amerykanów że na zdrowy rozum chcecie tej trucizny ?
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-14 08:05:00
Galeria miała posiadać restaurację na 600 m kw,więc właściciel galerii słusznie negocjuje warunki z M.D. aby ona w niej powstała.Ponad tysiąc zambrowiaków przebywało w USA i wie że bez McDonald"s nie byłoby tam wygodnego życia.Panie xyz nie popisuj się tymi swoimi znajomościami.Posłuchaj uważnie co mówił J,P. na ostatniej sesji R.M. Nie wykluczone ,ze ma rację,bo konserwator zabytków nie powinien dla J.P. dyktować warunków zabudowy.Ja popieram inicjatywę,jest tyle niezagospodarowanej powierzchni w Galerii,że dla M.D. wystarczająco jest tam miejsca.Dwa,trzy miesiące i McDonald"s może działać,tym bardziej ,że w sąsiedztwie jest już urządzona przepiękna siłownia czekająca na rozpoczęcie sezonu jesiennego.
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 09:04:21
[cytat]Galeria miała posiadać restaurację na 600 m kw,więc właściciel galerii słusznie negocjuje warunki z M.D. aby ona w niej powstała.Ponad tysiąc zambrowiaków przebywało w USA i wie że bez McDonald"s nie byłoby tam wygodnego życia.Panie xyz nie popisuj się tymi swoimi znajomościami.Posłuchaj uważnie co mówił J,P. na ostatniej sesji R.M. Nie wykluczone ,ze ma rację,bo konserwator zabytków nie powinien dla J.P. dyktować warunków zabudowy.Ja popieram inicjatywę,jest tyle niezagospodarowanej powierzchni w Galerii,że dla M.D. wystarczająco jest tam miejsca.Dwa,trzy miesiące i McDonald"s może działać,tym bardziej ,że w sąsiedztwie jest już urządzona przepiękna siłownia czekająca na rozpoczęcie sezonu jesiennego.[/cytat]

W 2016 obiecanki nie spełnione:
"Wiesz już kto to xyz,podsunę Ci myśl za kilka tygodni kim jest lutuś.,"
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-09-14 13:09:18
[cite user="lutek16" date="14.09.2017 09:04"]

W 2016 obiecanki nie spełnione:
"Wiesz już kto to xyz,podsunę Ci myśl za kilka tygodni kim jest lutuś.,"
[/cite]

Lutuś,to jest ten sam delikwent co xyz.Ma te same zmienne IP. NADAJE NA TYCH SAMYCH FALACH CO XYZ. Wystarczy przeanalizować zmienne IP dla xyz i Lutka a szczególnie z tego samego dnia.Lutek Kaczyński to nie baran jak Ci się wydaje.
Wracając do tematu,Poraz kolejny to wielka ściema z ta restauracja McDonald.Wybijcie sobie z głowy co pisze xyz -lutek. Na Mazowieckiej wpierw galeria zrobi BUM jak się do niej wprowadzi McDonald.Moje stwierdzenia zawsze się sprawdzają,od samego początku,o czym się Jaśko przekonał.[U
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 14:21:09
[cite user="Kaczyński" date="14.09.2017 13:09"]

Lutuś,to jest ten sam delikwent co xyz.Ma te same zmienne IP. NADAJE NA TYCH SAMYCH FALACH CO XYZ. Wystarczy przeanalizować zmienne IP dla xyz i Lutka a szczególnie z tego samego dnia.Lutek Kaczyński to nie baran jak Ci się wydaje.
Wracając do tematu,Poraz kolejny to wielka ściema z ta restauracja McDonald.Wybijcie sobie z głowy co pisze xyz -lutek. Na Mazowieckiej wpierw galeria zrobi BUM jak się do niej wprowadzi McDonald.Moje stwierdzenia zawsze się sprawdzają,od samego początku,o czym się Jaśko przekonał.[U[/cite]

.Moje stwierdzenia zawsze się sprawdzają, od samego początku, o czym się Jaśko przekonał."
Nic się nie sprawdza.
A tak na marginesie jesteś skazany czy nie?
Tylko napisz prawdę.
Bo obiecujesz, że powiesz, kim jest lutek a coś się mijasz z prawdą.
Tak dla przykładu napiszę ci, że uznaję teorie popieraną, pisaną przez xyz za magiczne nieporozumienie a wręcz głupotę.
Więc jak możesz wytłumaczyć powiązanie mej osoby z tym człekiem?
Potrafisz?
odpowiedz cytuj
nescafe dodano: 2017-09-14 14:23:36
Mak Donald przeciez juz jest
odpowiedz cytuj
lutek16 dodano: 2017-09-14 14:29:29
[cytat]Mak Donald przeciez juz jest [/cytat]

Pomyliłes chyba sraki donalda z czymś innym .........
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 7 Następna strona