:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

16°C rozproszone chmury

Materiały budowlane

Dodano: 2012-10-06 18:39:30

odpowiedz cytuj
damingo dodano: 2012-10-06 18:42:31
Mam zamiar budować dom i zastanawiam się czy samodzielnie zamawiać towary, czy zostawić to majstrom. Słyszałem, że majstry często polecają nie co jest najlepsze i najtaniej tylko mają jakieś układy.
odpowiedz cytuj
Piotr30 dodano: 2012-10-06 18:54:24
Masz świętą rację, że muszą mieć jakiś cel zamawiając w określonej firmie , bo mają z tego korzyść . Ja budując dom zdałem się na majstrów, bo byłem za granicą, a żona wierzyła „specjalistom”. Na koniec przyjechałem i rozejrzałem się po cenach w innych firmach, to mało mnie coś nie trafiło. Teraz będę w Anglii zasuwał darmo rok, bo zaczynając od cementu, a kończąc na wkrętach do blachy przepłaciłem.
odpowiedz cytuj
markiza dodano: 2012-10-08 14:32:55
Wniosek nasuwa się jeden "Pańskie oko konia tuczy".
Trzeba ich pilnować, bo są nieuczciwi.[black]
odpowiedz cytuj
janioo6 dodano: 2012-10-25 13:54:41
Moze te materiały były przywiezione z Angli albo USA skoro przepłaciłes tak ogromną sume w poruwnaniu ze składami bud. w zambrowie [:-)]
odpowiedz cytuj
leonek dodano: 2012-10-31 07:07:32
prosty przyklad profile CD w Zambrowie 12 zl za 4mb allegro za ten sam profil 4,50 cegla kupiona bezposrednio w cegielni jst o 1 zł tansza jak w sklepie a producent sam ja przywiózł na plac budowy w cenie zakupu do 100 km wiec warto pofatygowac sie i poszukac
odpowiedz cytuj
persona dodano: 2018-05-28 10:57:57
Ja już tak się troszkę rozeznałam w temacie i zdecydowanie najlepsze ceny i najlepszą jakośc materiału mają z http://certus.eu/projekt-certus/focus-10/ . Na stanie posiadają bloczki fundamentowe, kostkę brukową czy płyty betonowe. Warto sprawdzić tez na stronie, jakie aktualnie panują ceny :)
odpowiedz cytuj

1 ... 1