:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

kto ogladał film tylko niemow nikomu

Dodano: 2019-05-14 07:49:12

• michalwojno12 2018.03.05 13:55

wreszcie poruszony temat pedofili
    jest jedna najważniejsza rzecz nie przedawnia się brawonie dlugo zambrowscy pedofile tez zostaną w końcu zatrzymani   ci 50 letni gwałcący  15 latki i ci 19 latkowie gwałcący  13 letnie dziewczyny i  w kacu spotka ich kare czy ktos zna takich pedofili 

odpowiedz cytuj
  • marekzegarek70 2019-05-14 08:13:19

afera z przed kilku lat znani biznesmeni i dziewczynki z domu dziecka

odpowiedz cytuj
  • marekzegarek70 2019-05-14 08:16:00

tez przypadek przed lat pewien pan 19 lat i dziewczyna 13 lat nie długo ujawnione zostaną nazwiska stop pedofili ona powinna teraz to zgłosić jest już dorosła na pewno nie chciała by żeby to spotkało jej dziecko 17 lat mineło  ale pedofilia sie nie przedawnia

odpowiedz cytuj
  • kaminski198712 2019-05-14 11:16:08

wydaje mi się ze wiem o kogo chodzi pan r... i pani s... ale wydaje mi się ze to jej sprawa i ona sama powinna wiedzieć co z tym zrobić przykra sprawa stop pedofilom

odpowiedz cytuj
  • agnieszkazambrow1 2019-05-14 11:25:12

kojarzę kiedyś krążyły filmiki przez niego pokazywane i rozsyłane właśnie z tego przypadku przykra sytuacja  

odpowiedz cytuj
  • kaminski198712 2019-05-16 13:06:04

mieszkała w 13 a on niedaleko?

odpowiedz cytuj
  • kaminski198712 2019-05-16 13:07:46

ona jest już dorosła on dalej prowadza małolaty zboczeniec

odpowiedz cytuj
  • kaminski198712 2019-05-16 13:09:22

a co z tym panem co molestował dziecko pani której pomógł stonoga

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"