:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

18°C rozproszone chmury

Kto kolwiek widział kto kolwiek coś wie

Dodano: 2018-03-09 17:23:19

odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-03-09 17:23:19
Starosta wydaje tysiace zł na przegląd promujący działaczy PSL skupionych wokół zarzadu. Przeglad P. Z zostal wyrzucony w setkach egzemplarzy ze smieciami do lasu.Jak wynika z udzielonej mi odpowiedzi dokonali tego karalnego czynu pracownicy starostwa.Otrzymałem anonimowo dwa zdjecia z tego sabotażu,dlatego jak ktos natrafi na to miejsce w lesie niech pisze,bo starosta sie zobowiazał sam ten las posprzatac. Las iglasty.Chcielibyśmy towarzyszyć staroście podczas sprzatania.Zaprosimy media i kamerę.
odpowiedz cytuj
Tajny dodano: 2018-03-09 19:18:03
Właśnie takich spraw nie powinno się ukrywać Każdy powinien wiedzieć co sie dzieje w okolicy i jaki przykład daje władza dla obywateli
odpowiedz cytuj
marekZ dodano: 2018-03-10 06:23:04
panie K konkretnie jaki las ,kto udzielił odp. zdjęcia itd.
A tu jak stare babki na ławeczce niby coś wiedzą ale nic konkretnego, ważne aby starosta źle wyszedł.
odpowiedz cytuj
rolnik1290 dodano: 2018-03-10 07:57:33
Pana obowiązek jest zgłosić do organów ścigania kto zanieczyszcza Las a jako radny powinien dawać dobry przykład A nie chronić przestępców.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-03-10 08:09:17
nie sądzisz że sam na siebie doniesie?
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-03-10 08:21:10
[cytat]nie sądzisz że sam na siebie doniesie?[/cytat]Ma Pan szanse donieść na radnego.Pan to potrafi ,przecież Pan xyz donosił do CBA W 2014r. na burmistrza.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-03-10 11:07:46
nie będę nikomu a szczególnie geniom udowadniał że wielbłądem nie jestem ale tylko przypomnę że radny kaczyński zawodowo parał się swoistym donosicielstwem
i nawet tym się chwalił
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-03-10 11:59:36
[cite user="xyz" date="10.03.2018 11:07"]nie będę nikomu a szczególnie geniom udowadniał że wielbłądem nie jestem ale tylko przypomnę że radny kaczyński zawodowo parał się swoistym donosicielstwem
i nawet tym się chwalił [/cite]Tak to Twoja profesja,ja dobrze wiem,ze baran nie jest wielbladem.Donosiciele partyjni sa zawsze aktywni.Ja jako Kaczyński donosze Wam,ze Powiatowe Stowarzyszenie Lukrowników/PSL/szasta milionami pdatnika .
Ostatnia sesja powiatu
Remont drogi Srebrna Paproć to kosztorys ok. 6 000 000.Przetarg wygrywa firma za 9 700 000. To ponad 60 % wiecej jak przewidywał kosztorys. Radny z Szumowa Rokicki domaga sie uniważnienia przetargu.Zarzad PSL zaciekle broni,ze to jest dobra oferta i nie chce drugiego przetargu. Radni gminy z Szumowa wspieraja Rokickiego. Po bojach zarzad peka ,unieważnia dotychczasowy i ogłasza nowy przetarg.Dotychczasowa oferta powieksza sie do 10 milionów,ale w ostatniej chwili składa oferte łomżyński wykonawca.Oferta niższa o półtora miliona.W starostwie rozczarowanie,bo nie po mysli zarzadu powiatu,bo nic sie prawdopodobnie nie uskrobie na wybory.Czy w Gminie Szumowo ma rzadzić stary zmurszały beton z PSL ?Tow. xyz to sa Twoi kolesie.Ty na nich do CBA nie doniesiesz.Nie doniosa Wasi partyjni platni informatorzy.Czas wyczyścić zarówno Szumowo jak i Zambrów z betonu PSL. Co na to nasz baron Józik Dabrowski ?Czas na dobra zmianę,na młody PIS nieskumany z PSL.Póltora miliona przepłacać,zgroza,a na POWIATOWE ULICE W MIESCIE kasy nie maja,a na koniec 2017 r zarzad miał ukryte/niby nie wykorzystane na remonty/ prawie dwa miliony.Pieniadze mieli a zatoczki przy przedszkolu nie wykonali w 2017 r. tylko po to aby w roku wyborczym cykac sobie fotki.Tow. radny xyz wyjaśnij czytelnikom jak było z Magazynową,kosztorys był na trzy miliony,a polowę ulicy wykonano za 580 tysiecy i dlaczego nie zrobiono w 2017 r. zatoczki tylko ma byc ta robota zrobiona za 30 tyś ale w 2018r.Co jest z przetargami w powiecie,kosztorys trzy miliony,wykonanie 580 tys,a na Szumowie kosztorys sześć milionów a starosta chciał wykonywać za dziewięć milionów 700 tysiecy.Tak rzadzi kasą podatnika zarzad PSL w Zambrowie.Burmistrz słusznie odmawia wspólpracy z Przestępczym Stowarzyszeniem Lukrowników/PSL/
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-03-10 12:15:45
cudak to właściwe określenie genia kłamczyńskiego
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-03-10 12:28:06
[cytat]cudak to właściwe określenie genia kłamczyńskiego [/cytat]Boli Was kołtunki partyjne jak Wam sie wygarnia prawdę.Póki co Wam wszystko wolno.Uciesze sie jak młoda generacja PiS pokaze Wam miejsce w szeregu.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 9 Następna strona