:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

teraz 0°C
powietrze B. dobre

księgowość

Dodano: 2013-02-01 16:15:48

• kiko26 2013-02-01 16:15:48

odpowiedz cytuj
  • kiko26 2013-02-01 16:21:23

Witam,
    poszukuję dobrego biura rachunkowego rozliczającego firmę około 10- osobową. (lista płac, nadgodziny, premie, urlopy itp.) oraz oczywiście zus, vat nie znam się na tym i potrzebuję fachowców :) Możecie mi kogoś polecić??

odpowiedz cytuj
  • bokser 2013-02-01 16:57:05

Najlepiej zatrudnij księgową

odpowiedz cytuj
  • kiko26 2013-02-01 17:05:02

[cytat]Najlepiej zatrudnij księgową[/cytat]
    Taki właśnie mam zamiar, żadnej nie znam a wiem, że pewnie jak w każdej dziedzinie są dobrzy i mniej dobrzy fachowcy :) dlatego czekam na jakieś rady i opinie :)

odpowiedz cytuj
  • czekolada1792 2013-02-01 18:30:25

polecam panią Ołdakowską przy urzędzie skarbowym, tylko tą pierwszą od strony ulicy 71; jest rewelacyjna

odpowiedz cytuj
  • bokser 2013-02-01 18:34:50

w czym ta rewelacja sie przejawia?

odpowiedz cytuj
  • wojcie 2013-02-01 18:48:49

Teraz pani Murawska/Ołdakowska/ również polecam. Prowadzi moją ksoęgowość 8 lat bez zastrzeżeń. Jantarowa.Pierwszy lokal po lewej

odpowiedz cytuj
  • det 2013-02-01 19:15:30

Czy opłaca zatrudnić pracownika/ księgową do 10 osób???????? myślę , że trzeba mocno zastanowić się. Jakie myślisz zapłacic pobory i jaki wymiar czasu??????
    Z biura rachunkowego otrzymujesz fakturę i wpuszczasz w koszty.
    Polecam także P. Ołdakowską

odpowiedz cytuj
  • bokser 2013-02-01 19:22:04

a poborów księgowej w koszty nie wpuszczasz? byznesmem od siedmiu boleści.....

odpowiedz cytuj
  • det 2013-02-01 19:47:27

"bokser" - jakie ciążą na pracodawcy obowiązki zatrudniając pracownika, jakie sa koszty jego utrzymania. Za ILE chciałabyś pracowac wykonując te czynności????????
    Myślę ,że biuro rachunkowe więcej jak 1000zł nie weżmie, natomiast do twoich poborów należy jeszcze doliczyć np. ZUS

odpowiedz cytuj
  • mikus_70 2013-02-01 20:27:24

Owszem pobory księgowej wpuszczasz w koszty ale zawsze lepiej iść do biura rachunkowego ,kosztować będzie nie więcej niż pobory księgowej a masz święty spokój . Jeśli prowadzisz firmę to wiesz jaka jest różnica między pracownikiem a wykonawcą , biorąc pod uwagę pieniądze prawie te same . A Ołdakowska jest ok

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"