:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

teraz 11°C
powietrze B. dobre

Kolejna groteska Zielińskiego, kto bizantyjsko-koministycznym wyczynom tego pana połozy kres?

Dodano: 2019-03-08 08:28:27

• bokser 2019-03-08 08:28:27

Będziesz kwiatki brała. Przymusowy Dzień Kobiet w podlaskiej policji. Trwa łapanka na policjantki z Podlasia, którym wiceminister Jarosław Zieliński chce wręczyć kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Delegacje kobiet mają być dowiezione radiowozami do teatru w Białymstoku. Szefowie komend z Podlasia mają namawiać funkcjonariuszki do udziału w uroczystości. W Internecie krąży anonimowy list wzywający pomocy przed ministrem i jego zaangażowanymi komendantami. Z jego treści wynika, że części policjantek nie podoba się, że w piątek po godzinie 16 zamiast w spokoju świętować w domach z mężami, mają być angażowane do działań promujących ministra. Nie chcą być żywą scenografią.

odpowiedz cytuj
  • bokser 2019-03-13 08:33:08

\"3 samoloty w Szczecinie. Mają gest\". Jednym leciał prezydent, drugim szef MON, trzecim czapka Suskiego!!!

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-13 09:35:08

nie musisz w każdym temacie udogadniać że jesteś idiotą

odpowiedz cytuj
  • ak11 2019-03-13 09:37:48

2 opasłe grubasy wszystko zrobią dla kasy, zielin i kołnier i naganę wczoraj dostali ;

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-13 15:45:24

nie musisz w każdym temacie udogadniać że jesteś idiotą

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-03-14 08:24:01

Właśnie nie musi czerwony balonik(kolorowy) xyz udowadniać, że nie jest idiotą.Po prostu nim jest.

Zapis
    z dnia z 2018.05 .16 godz 02.52.48 str 6 post: Trzy największe
    kłamstwa..........

xyz

feministek
    nawet nie popierają kobiety a czarne marsze o czymś świadczą
    ,poparcie rozwiązanie  pewnych niedogodności za pomocą akcji
    T4 jest czystym faszyzmem przynajmniej w sferze obyczajowej i
    społecznej 

moja
    riposta:

To,że
    ty nie popierasz, bo jesteś damskim szowinistą- twój charakterek
    całkowicie wylazł z butów Ale nazywając kobiety walczące o swoją
    godność faszystkami - to już całkiem ci odbiło, powinieneś
    ponieść tego konsekwencje.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-15 07:56:11

feminazistki same pozbawiły się godności

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-03-15 14:35:56

Co ty powiesz kolorowy baloniku xyz.

- Jarosław Kaczyński wybiera drogę
    wschodnią, na wzór
    watażków, oligarchów moskiewskich.
    Istnieje fundacja,
    która wyrosła na majątku narodowym, przejętym przez Jarosława
    Kaczyńskiego ,twierdząc, że demokracja powinna opierać się na
    transparentności jeśli chodzi o finansowanie polityki realizowanej
    m.in. przez obowiązek składania oświadczeń majątkowych przez
    posłów

Zieliński preferuje styl bizantyjski- czołobitność poddanych.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-15 16:26:52

feminazistki same pozbawiły się godności

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-03-16 12:29:03

Czerwony kolorowy baloniku xyz.Sam ciągle pozbawiasz kobiety godności i należnego miejsca w społeczeństwach.Nie ważne czy to feministka , czy nie - ale traktujesz je jak rasista.Ato one są bardziej pracowite i lepiej dbające o rodzinę męski szowinisto.Ja jestem 40 lat po ślubie i lepiej wiem , niż babski bokser.Tak , jestem męzem i ojcem dzici i doceniam rolę żony w rodzinie.
    A że czasem za dużo gada - to cecha normalna dla tych kobiet.U facetów, jest więcej wad i nikt rozsądny tego nie kwestionuje
    Są przedstawiciele męskiej części , wręcz wstrętni, ale to osobniki o prymitywnym sposobie widzenia- rozpłodniki.A więc rozpłodniku z pustymi jajami bierz się za bufetową z Ostrołeki - krysię.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-16 21:48:27

nazwa właściwa to feminazistki i nie zalicza się ich do kobiet nigdy negatywnie nie wypowiadałem się o kobietach jako płci
    są kobiety mądre błyskotliwe i feminazistki przecież np. pani Płatek nawet podobno profesory jak się sama tytułuje według nowomowy feministycznej nie da się zakwalifikować jako osoby mądrej czy inteligentnej podobni Środa Kopacz która łgała z trubuny sejmowej A red. Michalik do wręcz kanon głupoty i tępactwa   

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"