:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C pochmurno z przejaśnieniami

Kebab u Milorda

Dodano: 2018-04-10 13:47:44

odpowiedz cytuj
Perepeczko dodano: 2018-04-10 13:47:44
Co sądzicie o tym miejscu? Warto wstąpić na kababa czy lepiej wybrać inny lokal w Zambrowie?
odpowiedz cytuj
kliczkoo dodano: 2018-04-10 14:48:19
niby wszystko świeżę ale smak do dupy omijam szerokim łukiem
odpowiedz cytuj
ImLegend dodano: 2018-04-10 18:30:57
nie wypowiem sie bo dawno tam nie bylem i nie jadlem, z tego co zauważyłem to whiskybar czy jakoś podobnie upadło, A CO DO świeżości to kiedyś widzialem jak stare pomidory juz prawie biale byly dodawane, wiec sory ale odrzuca mnie do dziś a jadlem tam czesto
odpowiedz cytuj
ImLegend dodano: 2018-04-10 18:36:02
dodam ze widzialem to jak pewna osoba pracujaca tam zniosla je czy tam przyniosla z zaplecza ze strychu no nie wazne, ale widzialem to i akurat myslalem ze bede one wyrzuce tylko ze nie w ta strone byly niesione i napewno uzyte, wiadomo co nie dobre i biale to sie odkroi i jest dobry niby w cudzyslowiu pomidor ale uwierzcie mi ze to czuc pozniej w smaku ze to nie jest swieze i pozniej sie ludzie dziwia, bo jak mysla ze wiecej sosu wleja to jest spoko
odpowiedz cytuj
ImLegend dodano: 2018-04-10 18:40:38
wiekszosc pewnie tak robi by nie stracic a zarobic ale coz nie czepiam sie milorda bo nie wiem i nie widzialem jak inny postepuja.. dobrze ze mozna cos takiego napisać na forum by moze ktos zaczal myslec o ludziach co podaja do jedzenia bo przeciez nie jestemy zwierzetami a placimy za to pieniadze nasze wiec taka moja mala przestroga ze zawsze wyjdzie wszystko w swoim czasie i bedziesz mial problem ale nie klientow
odpowiedz cytuj
ImLegend dodano: 2018-04-10 18:40:39
wiekszosc pewnie tak robi by nie stracic a zarobic ale coz nie czepiam sie milorda bo nie wiem i nie widzialem jak inny postepuja.. dobrze ze mozna cos takiego napisać na forum by moze ktos zaczal myslec o ludziach co podaja do jedzenia bo przeciez nie jestemy zwierzetami a placimy za to pieniadze nasze wiec taka moja mala przestroga ze zawsze wyjdzie wszystko w swoim czasie i bedziesz mial problem ale nie klientow
odpowiedz cytuj
zuziaszek dodano: 2018-04-10 21:08:01
Ja tam jadam dosyć regularnie i wszystko jest w porządku mają najlepsze frytki na świecie
odpowiedz cytuj
terranova dodano: 2018-04-11 08:15:30
Jak moze byc smaczne jedzenie u milorda jak dziewczyna, ktora kreci kebaba dlugo nie popracuje u niego a nowa zanim sie nauczy to zaraz sama sie zwalnia. Dobra kucharka to stała kucharka do ktorej klient zawsze wraca.
odpowiedz cytuj
dabek33 dodano: 2018-04-11 10:06:40
[cytat]Co sądzicie o tym miejscu? Warto wstąpić na kababa czy lepiej wybrać inny lokal w Zambrowie?[/cytat]
Lepiej pozakładać tematy o każdym lokalu w Zambrowie i wybrać odpowiedni dla Ciebie. Dodaje dwa resztę możesz dodać sam.
odpowiedz cytuj
dabek33 dodano: 2018-04-11 10:06:44
[cytat]Co sądzicie o tym miejscu? Warto wstąpić na kababa czy lepiej wybrać inny lokal w Zambrowie?[/cytat]
Lepiej pozakładać tematy o każdym lokalu w Zambrowie i wybrać odpowiedni dla Ciebie. Dodaje dwa resztę możesz dodać sam.
odpowiedz cytuj