:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

19°C bezchmurnie

Kandydat na burmistrza

Dodano: 2018-01-21 09:53:47

odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-01-21 09:53:47
Mamy dobrych gospodarzy i działaczy w PSL.Mają sukcesy,osiągniecia.W/ g mnie powinniśmy w końcu wybrać na gospodarza miasta Pana XYZ.pseud. ,,UO""
Jest ekspertem,znawcą,doradcą,politykiem
Jego specjalność to;
budownictwo stadionów,szatni,targowic,galerii,basenów, mieszkań,ulic,ścieżek rowerowych itd.,itd.
Inwestycje
wszystko co się w mieście buduje zaczynając od szatni kończąc na wc.
Rolnictwo
zaczynając od znajomości traktora,po hodowlę bydła baranów,kończąc na sprzedaży świń i ASF
Medioznastwo
Zaczynając od TVP Kur wizji,tv republika Trwam po codzienna prasę
Polityka
Nie zastąpiony expert Macierewicza,
Zna się na samolotach,wybuchach parówek,puszek z colą,wycenach majątkowych,znawca prawa unijnego,znawca służby zdrowia,znawca handlu międzynarodowego,znawca wojskowy itd. itd. itd.
Doceńmy nasz talent partyjnego działacza z PSL,GŁOSUJMY ZAWSZE NA PSL
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-01-21 14:07:43
No....NIE,NIE tego nie grali w Zambrowie.Towarzysz xyz najwyżej może być sołtysem w Dlugoborzu,ale nie burmistrzem 20 tysiecznego miasta.Jego pomysły,jego przynależność do Wiejskiej partii nie licuja aby piastować stanowisko burmistrza.
odpowiedz cytuj
Koksownik_19 dodano: 2018-01-21 14:20:39
Pan Rykaczewski ! dziekuje
odpowiedz cytuj
gwiazdor dodano: 2018-01-21 17:17:16
Towarzysz Kaczyński!!!
On wszystko wie (udaje że wie) to się nadaje [>D]
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-21 20:41:18
[cite user="Niezależny" date="21.01.2018 09:53"]Mamy dobrych gospodarzy i działaczy w PSL.Mają sukcesy,osiągniecia.W/ g mnie powinniśmy w końcu wybrać na gospodarza miasta Pana XYZ.
Jest ekspertem,znawcą,doradcą,politykiem
Jego specjalność to;
budownictwo stadionów,szatni,targowic,galerii,basenów, mieszkań,ulic,ścieżek rowerowych itd.,itd.
Inwestycje
wszystko co się w mieście buduje zaczynając od szatni kończąc na wc.
Rolnictwo
zaczynając od znajomości traktora,po hodowlę bydła baranów,kończąc na sprzedaży świń i ASF
Medioznastwo
Zaczynając od TVP Kur wizji,tv republika Trwam po codzienna prasę
Polityka
Nie zastąpiony expert Macierewicza,
Zna się na samolotach,wybuchach parówek,puszek z colą,wycenach majątkowych,znawca prawa unijnego,znawca służby zdrowia,znawca handlu międzynarodowego,znawca wojskowy itd. itd. itd.
Doceńmy nasz talent partyjnego działacza z PSL,GŁOSUJMY ZAWSZE NA P S L
[/cite]
masz rację nierozumne pozbycie się targowicy czy budowa zbytecznych szatni to niegospodarność i draństwo porównywalne z przekrętami zdaje się na pomnikach szczególnie tym zniszczonym a ufundowanym przez mieszkańców miasta pomordowanym przodkom

masz rację że popierasz PSL bo obecna władza miejska się sponiewierała i trzeba ją wymienić może i być PSL jeśli uważasz że odpowiada ci ich linia polityczna
odpowiedz cytuj
paprodziad dodano: 2018-01-21 23:23:57
Nie miałbym nic przeciwko Panu Kaczyńskiemu.
Mógłby liczyć na mój głos.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-01-21 23:33:38
Ostatecznie w końcu zrozumiał i popiera Pan to co ja pisze.
Jest Pan super kandydatem na burmistrza, tylko na chłopa Pan nie dorosł a na h...a jest Pan za wielki.Pisać Pan umie,a z mówieniem ma Pan problemy.Pana atut to kłamstwo,oszustwo,fanaberie wszystko co w Tej Waszej partii Psl się uzbierało
odpowiedz cytuj
krajcys dodano: 2018-01-21 23:35:11
Kandydat na burmistrza już dawno został namaszczony i będzie klepany i promowany przez cały układ by było im dalej dobrze! Mam nadzieje, że pojawi się świeży kontrkandydat spoza układu, który skończy tą sielankę. Mam cichą nadzieję, że Sebastian Orłowski wystartuje w wyborach.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-22 03:40:29
[cite user="paprodziad" date="21.01.2018 23:23"]Nie miałbym nic przeciwko Panu Kaczyńskiemu.
Mógłby liczyć na mój głos.[/cite]

masz odjechane pomysły
odpowiedz cytuj
wikhub dodano: 2018-01-22 08:15:52
Popieram Pana Orłowskiego.Postawmy na młodość
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 8 Następna strona