:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kandydat na Burmistrza Mioduszewski.Po pierwsze przejąć Zambrów, po drugie Elewar obskoczyć za 255 tysięcy rocznie, po trzecie zarządzać gospodarstwem 120 hektarowym??? Czy Zambrowiacy chcą takiego Burmistrza z dojnej zmiany??? Myślę, że nie!!!

Dodano: 2018-10-13 00:33:54

• pędziwiatr 2018.03.05 13:55

Kandydat na Burmistrza Mioduszewski.Po pierwsze przejąć Zambrów, po drugie Elewar obskoczyć za 255 tysięcy rocznie, po trzecie zarządzać gospodarstwem 120 hektarowym??? Czy Zambrowiacy chcą takiego Burmistrza??? Myślę, że nie!!!

Mam kilka przemyśleń na temat tego kandydata, które zaprezentuje poniżej:
    Jak Pan będzie ogarniał na raz trzy fuchi??? Chyba z domu przed komputerem!!! Dlaczego nie stosuję się Pan do słuw góru Jarosława, że osoby z Państwowych spółek miały nie kandydować do samorządów? Ile w końcu ma Pan tych hektarów? Czy ma je Pan kupione, czy dzierżawione, czy może to i to??? Ile Pan zapłacił za NIe, bo chodzą słuchy, że grosze??? Dlaczego rozdaje Pan ulotki, miód, pączki przy urzędzie, na targowisku, przy Kościele. Czy uważa Pan takie postępowanie za etyczne i moralne??? Czy uważa Pan, że jest to dobry sposób na komapnię?? Czy myśli Pan, że nie mając nic do zaoferowania Zambrowiakom( marny program wyborczy), zamydli im oczy słodkościami i kupi Zambrowiaków!!!!. Przecież jesteśmy bogaci bo jest 500 plus i każdego stać na pączusia a nawet miód!!!

Po co Panu te śmieszne hapeningi na osiedlach, gdzie jest brak zainteresowania i przychodzi po parenaście osób??? Dlaczego pana ulotki WALAJĄ się w kościele i Kościół pozwala na takie zachowanie, faworyzując PIS??? Czy uważa Pan, że dobrze jest mieszać politykę z Kościołem??? Dlaczego rozpoczął Pan Swoją aktywność tylko co przed kampanią na Burmistrza?? Bo oglądając wszystkie sesje powiatowe wnioskuję, że bardzo rzadko się pan odzywał, wiec NIE CHCEMY MIEĆ BURMISTRZA NIEMOWY.

Jaki radny powiatowy-taki Burmistrz, Bierny Mierny ale Wierny. Wybór zostawiam Wam ZAMBROWIAKOM. JA JESTEM KATEGORYCZNIE NA NIE!!!!!!!!

odpowiedz cytuj
  • to_ja 2018-10-13 06:00:14

No, mocno kogoś zabolało, że Pan Andrzej spotyka się jako kandydat z ludźmi.

odpowiedz cytuj
  • Kaczyński 2018-10-13 08:57:06

Każdy sposób jest dobry,PIS MA DOBRYCH SPECJALISTÓW OD MARKIETINGU.   Ja ich wzorem zacznę rozdawać cukierki dzieciakom przed szkołami. Jaki w Wa-wie zaprasza na colę,piwo i coś więcej,rozdaje jabłka na ulicy,każdy głos się liczy. Na te wielkie bilbordy banery wyda się miliony,a na ważną operację dziecka  trzeba zbierać,bo w Państwie Bezprawia i  Niesprawiedliwości  kasę  przeznacza się na zdobywanie władzy.

odpowiedz cytuj
  • pędziwiatr 2018-10-13 09:48:40

No, mocno kogoś zabolało, że Pan Andrzej spotyka się jako kandydat z ludźmi.

A dlaczego dopiero 2 tygodnie przed wyborami spotyka się z ludźmi? Gdzie był wcześniej!!! Dlaczego na sesjach powiatowych siedział jak mysz pod miotłą i się nie odzywał??Wiesz może? Jeśli Zambrowiacy dadzą sie kupić za słoik miodu czy pączka, to ja od jutra zaczynam kampanię z miodem, pączkami, dorzucę jeszcze jabłka jak NIjaki w Warszawie i za rok będę Prezydentką Polski heheh.

odpowiedz cytuj
  • to_ja 2018-10-13 11:11:02

W tym roku dla wszystkich kampania wyborcza jest krótka. Różnie trwały procedury zatwierdzania kandydatów na radnych czy burmistrzów. Jeszcze później, niż pan Andrzej Mioduszewski, swoją reelekcję ogłosił jeszcze panujący burmistrz Dąbrowski.
    Żyjemy w demokratycznym kraju, gdzie sami o sobie i swoim postępowaniu decydujemy ( oczywiście według  kanonów prawa i zwyczajów): startuj już od zaraz ze swoją  kampanią, abyś zdążyła na następną kadencję, będziesz miała wyniki i cokolwiek chcesz.

odpowiedz cytuj
  • patryk-zambrow 2018-10-13 13:20:23

Chyba każdy zagłosuje na kogo chce, i myślę że nie
    należy piętnować żadnego z kandydujących w wyborach, nie obstaję
    za nikim a wyrażam swoje zdanie na ten temat. 

Hejtujecie państwo
    tu każdego kandydata z osobna - to jest obrzydliwe, każdy kandydat
    na burmistrza ma swoje plusy i minusy to fakt, ale jednak jest
    człowiekiem. Takie wytykanie i szczucie siebie nawzajem jest nie
    tyle infantylne co głupie! Można pytać i można rozmawiać,  ale nie oskarżać siebie na wzajem.

odpowiedz cytuj
  • bokser 2018-10-13 14:24:22

Plusem Mioduszewskiego jest to, że rozdaje miodek, kiełbaski i pączki. Jak zostanie burmistrzem, to przygoni na rynek swoje krowy aby każdy zambrowiak mógł sobie do woli ciągnąć cycka prosto z gwinta.

odpowiedz cytuj
  • manio 2018-10-13 18:04:44

Mioduszewski robi kampanie jaką chce bo takie ma prawo i stać go na  to. Wolę mieć burmistrza z majątkiem niż na dorobku.

odpowiedz cytuj
  • xyz 2018-10-13 20:42:39

Kandydat na Burmistrza Mioduszewski.Po pierwsze przejąć Zambrów, po drugie Elewar obskoczyć za 255 tysięcy rocznie, po trzecie zarządzać gospodarstwem 120 hektarowym??? Czy Zambrowiacy chcą takiego Burmistrza??? Myślę, że nie!!!

Mam kilka przemyśleń na temat tego kandydata, które zaprezentuje poniżej:
    Jak Pan będzie ogarniał na raz trzy fuchi??? Chyba z domu przed komputerem!!! Dlaczego nie stosuję się Pan do słuw góru Jarosława, że osoby z Państwowych spółek miały nie kandydować do samorządów? Ile w końcu ma Pan tych hektarów? Czy ma je Pan kupione, czy dzierżawione, czy może to i to??? Ile Pan zapłacił za NIe, bo chodzą słuchy, że grosze??? Dlaczego rozdaje Pan ulotki, miód, pączki przy urzędzie, na targowisku, przy Kościele. Czy uważa Pan takie postępowanie za etyczne i moralne??? Czy uważa Pan, że jest to dobry sposób na komapnię?? Czy myśli Pan, że nie mając nic do zaoferowania Zambrowiakom( marny program wyborczy), zamydli im oczy słodkościami i kupi Zambrowiaków!!!!. Przecież jesteśmy bogaci bo jest 500 plus i każdego stać na pączusia a nawet miód!!!

Po co Panu te śmieszne hapeningi na osiedlach, gdzie jest brak zainteresowania i przychodzi po parenaście osób??? Dlaczego pana ulotki WALAJĄ się w kościele i Kościół pozwala na takie zachowanie, faworyzując PIS??? Czy uważa Pan, że dobrze jest mieszać politykę z Kościołem??? Dlaczego rozpoczął Pan Swoją aktywność tylko co przed kampanią na Burmistrza?? Bo oglądając wszystkie sesje powiatowe wnioskuję, że bardzo rzadko się pan odzywał, wiec NIE CHCEMY MIEĆ BURMISTRZA NIEMOWY.

Jaki radny powiatowy-taki Burmistrz, Bierny Mierny ale Wierny. Wybór zostawiam Wam ZAMBROWIAKOM. JA JESTEM KATEGORYCZNIE NA NIE!!!!!!!!
    bardziej biernego  i miernego jak obecny to chyba być nie może
    chociaż przeniesienie budynku było by niezłym osiągnięciem, a le czegoś takiego nie było więc jeszcze na koniec się ośmieszył, jedni mogą rozdawać ulotki a drudzy jak to podobno było w poprzedniej kampanii urządzać bagażówki z wyszynkiem  

odpowiedz cytuj
  • saba 2018-10-14 02:36:38

Zanim się odezwiesz, odpowiedz na pytanie.

Czekam na odpowiedz? Które pierwsze państwo na
    świecie miało ustrój komuny.

Odpowiedz albo zamilcz miernoto.

odpowiedz cytuj
  • bokser 2018-10-14 10:47:45

Stanowisko burmistrza to nie jest program pierwsza praca. fuch partyjnych nie zaliczam do stażu pracowniczego.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"