:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

13°C słabe opady deszczu

Hipokryzja PO! Tusk i Kopacz latali do Berlina samolotem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Dodano: 2017-02-23 05:20:13

xyz
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-02-23 05:20:13
mega skandal
http://wpolityce.pl/polityka/328623-nasz-news-hipokryzja-po-tusk-i-kopacz-latali-do-berlina-samolotem-lotniczego-pogotowia-ratunkowego

""Politycy Platformy Obywatelskiej podnoszą jazgot na temat przelotów premier Beaty Szydło rządowym samolotem? Sami powinni się wstydzić! Portal wPolityce.pl dotarł do informacji, z których wynika, że we wrześniu 2010 ówczesny premier Donald Tusk i minister zdrowia Ewa Kopacz użyli samolotu ratowniczego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego jako powietrznej taksówki do… Berlina. Samolot pełnił dyżur ratowniczy w Warszawie i miał ratować ludzkie życie w razie wypadku lub innej pilnej potrzeby. Tą „potrzebą” okazała się wizerunkowa pokazówka Tuska i Kopacz.""
odpowiedz cytuj
grzegro dodano: 2017-02-23 08:55:05
Wy dalej głosujcie na PiS lub PO no i jeszcze PSL i SLD, jak by w naszym kraju innych partii nie było.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-02-23 09:15:07
[cite user="grzegro" date="23.02.2017 08:55"]Wy dalej głosujcie na PiS lub PO no i jeszcze PSL i SLD, jak by w naszym kraju innych partii nie było MASZ rację.

.Tak pewnie było.Kopaczowa lezała,a Tusk reanimował.czego ty baranie jeszcze nie wymyślisz,siedem lat temu kotek prezesa został w marcu zgwałcony,tez ciekawostka.xyz widziałeś w Polsce samoloty pogotowia ratunkowego i przy szpitalach dla nich pasy startowe ?Jeden mundry chlapnie,a moher powtarza.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-02-23 13:19:04
to się popisałeś w artykule podane są numery rejestracyjne samolotu i dane lotu, przed zamieceniem jęzorem wypadało by przeczytać artykuł
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnicze_Pogotowie_Ratunkowe
http://www.mz.gov.pl/system-ochrony-zdrowia/panstwowe-ratownictwo-medyczne/lotnicze-pogotowie-ratunkowe/
a dla nie umiejących pisać podaje linki
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-02-23 13:28:02
Ameryke odkryłeś,jesteś jeszcze ponętny,Antoni powinien już Ciebie namierzyć,zastapisz im Misiewicza.Oni byli para i Wy będziecie para.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-02-23 13:32:44
ale udowodniłem niezależnemu chroniczny matolizm i brak jakiejkolwiek wiedzy
chłoptaś został zaorany
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-02-23 13:34:23
a ty geniu zapewne popierasz takie wykorzystanie samolotów lotniczego pogotowia ratunkowego? jak to zrobił Tusk i Kopacz
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-02-26 19:33:20
[cite user="xyz" date="23.02.2017 13:32"]ale udowodniłem niezależnemu chroniczny matolizm i brak jakiejkolwiek wiedzy
chłoptaś został zaorany [/cite]Wydaje mi się,że baran nie powinien być zarażony debilizmem.XYZ wielokrotnie sie sam zaorał,nawet nie potrafi udowodnić,że nie jest radnym powiatu i że nie kandydował na burmistrza.Samo życie
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-02-26 19:33:21
[cite user="xyz" date="23.02.2017 13:32"]ale udowodniłem niezależnemu chroniczny matolizm i brak jakiejkolwiek wiedzy
chłoptaś został zaorany [/cite]Wydaje mi się,że baran nie powinien być zarażony debilizmem.XYZ wielokrotnie sie sam zaorał,nawet nie potrafi udowodnić,że nie jest radnym powiatu i że nie kandydował na burmistrza.Samo życie
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-02-26 20:14:01
dalej twierdzisz że w lotnicze pogotowie ratunkowe nie dysponuje samolotami?
odpowiedz cytuj