:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

teraz 20°C
powietrze B. dobre

Strona 4 głos rozsądku

Dodano: 2019-03-09 19:39:28

• saba 2019-03-17 18:31:27

Kolorowy baloniku xyz.Oczywiście, zę ONR, MW, DIS, pisiu są jak najbardziej ugrupowaniami pro faszystowskimi. Bo wszystkich by zlikwidowali, zostali by sami - wtedy by nie mieli przeszkód w samo podziwianiu siebie. Resztę by zlikwidowali i mogli się nawzajem słuhać bez przeszkód. tworzyć swoje prawa - aby się nawzajem póżniej zwalczać , tak jak SA i SS.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-18 07:36:26

faktem jest np to że wadza warszawska wydając kartę LGBTiP powołała się w niej na tzw. standardy światowej organizacji zdrowia a opracowane pewnie przez stado zboków nie czytając ich, ale czego spodziewać się po uczniu Geremka czytać nie potrafi a jak by nawet przeczytał to nie zrozumie , Bufetowa Czaskowski zamiast zająć się tym czym powinna zajmować się wadza miejska czyli sprzątaniem ulic prubuje popsuś szkołę  

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-03-18 23:53:44

Kolorowy baloniku xyz.Aż strach pomyśleć, że wcale nie umiesz czytać.Boję się ciebie nadepnąć, bo gvówno przylepi się do buta i będzie ciągły smród.Ha,ha,Hi,hi.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-20 01:12:29

jakoś nie widać zachwytu w społeczeństwie dziełem Czaskowskiego

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-03-20 04:39:21

Co mnie obchodzi czyjes dzieło czerwony bęcwale xyz.Mnie obchodzi odpowiedż na pytanie- przypomnę ci, bo jażnię masz rozszczepioną i nie pamiętasz.

Jedno
      pytanie dla kolorowego tow. balonika XYZ.

II.
      Które społeczeństwo zorganizowane, miało
      taką formę
      funkcjonowania ?

Na
      trzecie ja odpowiedziałem, na drugie też.

Ha,ha,Hi,hi.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-20 09:36:50

Kolorowy baloniku xyz.Oczywiście, zę ONR, MW, DIS, pisiu są jak najbardziej ugrupowaniami pro faszystowskimi. Bo wszystkich by zlikwidowali, zostali by sami - wtedy by nie mieli przeszkód w samo podziwianiu siebie. Resztę by zlikwidowali i mogli się nawzajem słuhać bez przeszkód. tworzyć swoje prawa - aby się nawzajem póżniej zwalczać , tak jak SA i SS.
    rojenia durnia i niedouka

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-20 15:16:49

rojenia durnia i niedouka idioty

odpowiedz cytuj
  • saba 2019-03-20 19:19:44

Teczowy baloniku, gdzie ci wykupić pizzę. Wyrażnie masz rozdwojenie jażni.Ty nie jesteś durniem, tylko ciężko chorym człowiekiem na nienawiść.Szturmowcy spod  znaku ugrupowań faszystowskich wprowadzili cię w świad brunatno-czarny.

odpowiedz cytuj
  • red500 2019-03-21 09:39:30

rojenia durnia i niedouka idioty do brunatnych najbliżej jest Bierdoniowcom czy POKOmunie i femi-nazistkom

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"