:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

16°C całkowite zachmurzenie

Fabryka Jedzenia Zambrów

Dodano: 2016-04-03 17:34:01

odpowiedz cytuj
tomek193 dodano: 2016-04-03 17:34:01
Co sądzicie na temat jedzenia w Fabryce Jedzenia. Moim zdaniem od pewnego czasu jedzenie robi się coraz gorsze. Niedawno moje dziecko jadło tam hamburgera. Jest on kompletnie inny, kiedyś był lepszy, dlaczego JEST TAM WŁOŻONY KOTLET SCHABOWY ????????????. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
odpowiedz cytuj
andzia300 dodano: 2016-04-03 19:40:37
hamburger z kotletem schabowym,to trochę przesada ale tam nic nie zdziwi już.Zostało z dnia poprzedniego klijent się trafił i padło na kotlet schabowy.Polecam hamburgery w diavolo ja bardzo lubię
odpowiedz cytuj
napoleon dodano: 2016-04-04 09:38:17
schabowy lepszy od mielonego,nie znacie sie to pewnie nowy polski burger polskim makdonaldzie mnie by smakowalo musze sie wybrac
odpowiedz cytuj
andzia300 dodano: 2016-04-04 09:45:40
[cytat]schabowy lepszy od mielonego,nie znacie sie to pewnie nowy polski burger polskim makdonaldzie mnie by smakowalo musze sie wybrac[/cytat] he he pewnie i się nie znamy,masz rację[:-D]
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2016-04-04 12:13:00
[cite user="andzia300" date="04.04.2016 09:45"] he he pewnie i się nie znamys,masz rację[:-D]
[/cite]

Dziecko jest już przyzwyczjone do hamburgerów gotowców z Biedronki,U nas od roku nie kupujemy gotowców,a robimy z łopatki,a nigdy ze schabu.Skoro lepsze te z biedronki,czy Lidla,to trudno,polecamy gotowce. Schab jest za drogi aby go przerabiać na hamburgery.Wiemy co to gotowce z ulepszaczami i dodawaną chemią i wiemy co to te które jest robione na kuchni. Przejdz się do Lidla,tesko,biedronki i poczytaj sobie z czego jest zrobiony hamburger i co do niego dodawane. U nas jest tylko mięso wieprzowe z łopatki,drobina soli i pieprzu,więc jest naturalne że trudno się dziecku przestawić.
odpowiedz cytuj
elephant20 dodano: 2016-04-04 16:39:14
I racja Panie Eugeniuszu. Ludzie niech sie zastanowia co daja dzieciom do jedzenia (mowa o autorze) i dopiero zabieraja glos. To ze przyzwyczaja Pan dziecko do coraz wiekszej ilosci chemii w jedzeniu to wspolczuje dziecku a jak trzeba zjesc cos naturalnego bez dodatkowych ulepszaczy to ble. Stoluje sie Pan w Lidlu czy Biedronce na gotoywch smieciach. Powodzenia
odpowiedz cytuj
andzia300 dodano: 2016-04-04 17:51:07
[cite user="Kaczyński" date="04.04.2016 12:13"]

Dziecko jest już przyzwyczjone do hamburgerów gotowców z Biedronki,U nas od roku nie kupujemy gotowców,a robimy z łopatki,a nigdy ze schabu.Skoro lepsze te z biedronki,czy Lidla,to trudno,polecamy gotowce. Schab jest za drogi aby go przerabiać na hamburgery.Wiemy co to gotowce z ulepszaczami i dodawaną chemią i wiemy co to te które jest robione na kuchni. Przejdz się do Lidla,tesko,biedronki i poczytaj sobie z czego jest zrobiony hamburger i co do niego dodawane. U nas jest tylko mięso wieprzowe z łopatki,drobina soli i pieprzu,więc jest naturalne że trudno się dziecku przestawić.[/cite] wszystko dobrze ale niewiem czy pan zrozumiał że dziecko miało w hamburgerze kotlet schabowy a nie kotlet hamburgerowy,a to chyba jest różnica?
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2016-04-04 18:11:58
dostałaś lepsze mięso w cenie gorszego i jeszcze ci żle
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2016-04-04 20:51:50
[cytat] wszystko dobrze ale niewiem czy pan zrozumiał że dziecko miało w hamburgerze kotlet schabowy a nie kotlet hamburgerowy,a to chyba jest różnica?[/cytat] Sz. Pani ,kotlet schabowy jest droższy od kotleta hamburgerowego. Takiego przypadku u nas nie było,nie wiem skad takie nieporozumienie.Uważam że dyskusja jest naprawdę w tym temacie zbędna.Jak ktoś pisze ze zupy u nas sa za treściwe,to polecam jeść tam,gdzie zupy gotują tak delikatne jak w szpitalu.U nas dziennie sprzedaje się około 500-600 zup,podobna ilość drugiego dania ,więc należyz rozumieć,że dużej rozrzutności nie może być,ponieważ ceny są od dwóch lat nie zmienione,a koszty i płace nie maleją.Tylko za prąd w 2014 r. zapłaciliśmy ponad 100 tys zł,a gdzie woda,scieki,gaz,płace 20 prac.produkty do produkcji,podatki,naprawy,srodki sanitarne itd.Wydane pieniądze na F.J. nigdy nie zwróca się przez 30 lat,ale Zambrów ma to co po komunie w Zambrowie zlikwidowano.Przed czteroma laty w Zambrowie nie było gdzie zjeść nawet zupy.FJ to temat szeroki,ale nie na forum.
Pozdrawiam E. Kaczyński.
odpowiedz cytuj
smok dodano: 2016-04-05 06:57:56
[cytat]Co sądzicie na temat jedzenia w Fabryce Jedzenia. Moim zdaniem od pewnego czasu jedzenie robi się coraz gorsze. Niedawno moje dziecko jadło tam hamburgera. Jest on kompletnie inny, kiedyś był lepszy, dlaczego JEST TAM WŁOŻONY KOTLET SCHABOWY ????????????. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.[/cytat]
Chłopie, nie wiem czym karmisz syna, ale poświeć małą chwilkę na edukację kulinarną. A może to ty nie odróżniasz kotleta zrobionego z mięsa mielonego od kotleta schabowego?! Co do samego hamburgera, odkąd robią kotlety sami (co widać!!) są super, bez zbędnego słodzenia, bo zaraz będę posądzony o jakieś powiązania z Kaczyńskim. Co sądzę na temat jedzenia w FJ, kolejki mówią same za siebie. Natomiast temat?! chłopie jak nie masz czego się czepnąć, czepnij się gałęzi.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 18 Następna strona