:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

21°C słabe opady deszczu

Dr. Surmacewicz prowadzenie ciąży ( na NWZ)

Dodano: 2014-10-26 15:27:32

odpowiedz cytuj
kalina2 dodano: 2014-10-26 15:27:32
jak w temacie, co myślicie? ktoś prowadził u niej ciażę?
odpowiedz cytuj
asiula dodano: 2014-10-26 20:52:00
Na NFZ w poradni K masz do wyboru albo dr Surmacewicz albo Pruszkowskiego. Mi ciążę prowadził w tym roku Pruszkowski- ciągle go nie było (zwłaszcza w końcówce ciąży i przy porodzie)- a to szkolenie a to wyjazd do USA. W związku z tym czasami wypadała mi wizyta u dr Surmacewicz. Moim zdaniem to niezwykle ciepła i spokojna osoba. Bardzo skrupulatna i zaangażowana. Bez problemu kierowała na wszystkie potrzebne badania, a wyniki zawsze komentowała tak, że czułam się naprawdę spokojnie. ( Pruszkowskiego trzeba było ciągnąć za język, a że to humorzasty typ, to czasem po wizycie, miałam mętlik w głowie i panikowałam). Jeśli miałabym jeszcze raz wybierać lekarza prowadzącego, to zdecydowanie wybrałabym dr S. Urodziłam na dyżurze Urbana przez cc i miałam komplikacje. Nikt z lekarzy tak naprawdę się mną nie interesował- tylko dr S. Dlatego tak miło ją wspominam i teraz będę chodzić już tylko do niej. Mam nadzieję że pomogłam :)
odpowiedz cytuj
izeczka dodano: 2014-10-26 22:39:36
Popieram wypowiedź wyżej, swoją ciążę prowadzę u dr.Pruszkowskiego czego żałuję a że to końcówka to już zostanę przy nim. Miałam okazję chodzić do dr. Surmacewicz podczas nieobecności dr. Pruszkowskiego i jestem z niej bardzo zadowolona. Wogóle inne podejście do pacjenta. Wszystko na spokojnie wyjaśni i skierowania na badania daje bez problemu. Jak dla mnie jest bardzo miłą osobą.
odpowiedz cytuj
karolinaaaaaaa dodano: 2014-10-27 16:13:21
bardzo miła delikatna a przede wszystkim cierpliwa
odpowiedz cytuj
kalina2 dodano: 2014-10-27 16:45:17
Super dzieki dziewczyny :)
odpowiedz cytuj
asiula dodano: 2014-10-27 16:56:26
Nie ma za co :). Zdrówka dla Ciebie i Dzidzi!
odpowiedz cytuj
beatka312 dodano: 2014-10-27 19:55:14
Pani Surmacewicz jest bardzo mila.sympatyczna najlepsza lekarka nie zaluje ze do niej chodze prowadzila moje 3ciaze i jestem bardzo zadowolona polecam panią doktor
odpowiedz cytuj
karolinaaaaaaa dodano: 2014-10-28 11:25:07
a co do lekarza P. brak profesjonalizmu w każdym stopniu ,szyderca i nie chodzę już od jakiegoś czasu do niego
odpowiedz cytuj
katia1985 dodano: 2014-10-29 20:07:19
czy ma ktoś numer do Dr. Surmacewicz???? ile kosztuje u niej wizyta prywatna???
odpowiedz cytuj
girlsss dodano: 2014-11-03 13:57:52
w zambrowskim szpitalu to propaganda nie daj bóg jesteś w ciazy i chodzisz do innego lekarza . A nie do takiego co pracuje w szpitalu to juz masz przesrane nawet sie nie wybieraj rodzic w zambrowie lepiej idz rodzić gdzie indziej. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona a na te zambrowskie **** klade chu** uciekajcie z zambrowskiej porodówki
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 6 Następna strona