:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C umiarkowane opady deszczu

Dlaczego wypadki rządowych notabli są umarzane lub jest o nich cicho??? Czy na tym polega ,,Dobra Zmiana"


Dodano: 2017-09-14 12:35:43

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-09-14 12:35:43
Białystok: umorzone dochodzenie ws. wypadku, w którym ucierpiał m.in. wiceszef MSWiA

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku umorzyła dochodzenie w sprawie wypadku drogowego z lipca tego roku, w którym jedną z osób poszkodowanych był wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Biegli ocenili, że uczestnicy zdarzenia mieli jedynie powierzchowne obrażenia.
Po uprawomocnieniu się postanowienia o umorzeniu dochodzenia planowane jest natomiast wyłączenie stosownych materiałów i przekazanie ich policji w celu przeprowadzenia postępowania w sprawie o wykroczenie - poinformował w komunikacie rzecznik prasowy białostockiej prokuratury Łukasz Janyst.

Do wypadku doszło po północy 27 lipca, w miejscowości Krzywa na drodze krajowej nr 8 k. Suchowoli (Podlaskie). Jak informowała wówczas policja, doszło tam do zderzenia osobowych aut: bmw i mercedesa. Tym drugim pojazdem kierowała żona wiceministra SWiA Jarosława Zielińskiego, który podróżował z nią jako pasażer.

Po wypadku Zieliński trafił na badania do szpitala. Obrażenia odniosła też kobieta kierująca drugim autem.

Okoliczności zdarzenia badała Prokuratura Okręgowa w Białymstoku. W oparciu o opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej ustaliła, że obrażenia uczestników wypadku były jedynie powierzchowne. Jak podał prok. Janyst, u żadnej z tych osób nie doszło do "naruszenia czynności narządu ciała ani rozstroju zdrowia trwającego dłużej niż siedem dni".

Tym samym zdarzenie nie może stanowić przestępstwa opisanego w Kodeksie karnym - dodała prokuratura. W tej sytuacji prowadzenie sprawy przejmie policja, traktując ją jako wykroczenie drogowe.


Bardzo ciekawy artykuł pojawił się na www.onet.pl. Zachęcam do zapoznania. Czy we wszystkich przypadkach będzie dochodziło do umorzenia spraw??? Dlaczego nie słychać w mediach jak zakończyły się inne sprawy z wypadkami drogowymi limuzyn rządowych??? Czy to oczekiwana dobra zmiana???
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-14 16:55:08
widzę że lubisz zajmować się pierdołami
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-09-15 10:47:40
[cytat]widzę że lubisz zajmować się pierdołami [/cytat]

Dla jednego pierdoła, a z drugiego też pierdoła!!!
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-15 17:20:18
zdarzenie drogowe w którym brało udział małżeństwo Zielińskich
jest pierdolą i masz rację tylko pierdołę może epatować,
nie interesuje ciebie np. 250 miljardów które za przyzwoleniem i wiedzą byłych premierów i ministrów w cudowny sposób za pomocą karuzeli watowskich wyparowały
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-09-18 19:39:23
[cite user="xyz" date="15.09.2017 17:20"]zdarzenie drogowe w którym brało udział małżeństwo Zielińskich
jest pierdolą i masz rację tylko pierdołę może epatować,
nie interesuje ciebie np. 250 miljardów które za przyzwoleniem i wiedzą byłych premierów i ministrów w cudowny sposób za pomocą karuzeli watowskich wyparowały [/cite]


A po amber gold kiedy wezmą sie za SKOKI Pisuary???
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-19 00:57:29
w skrócie wtedy gdy się okaże że organy państwa jak w przypadku amber gold okażą się bezsilne w walce z patologią przestępczą a wręcz te patologie tworzą lub sprzyjają ich powstawaniu jak w przypadku Tuska i Hai bufetowej i ich kamaryli.
Komisja śledcza w sprawie karuzeli watowskich będzie zapewne ciekawsza niż poprzednie komisje i
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-09-19 08:27:04
[cite user="xyz" date="19.09.2017 00:57"]w skrócie wtedy gdy się okaże że organy państwa jak w przypadku amber gold okażą się bezsilne w walce z patologią przestępczą a wręcz te patologie tworzą lub sprzyjają ich powstawaniu jak w przypadku Tuska i Hai bufetowej i ich kamaryli.
Komisja śledcza w sprawie karuzeli watowskich będzie zapewne ciekawsza niż poprzednie komisje i [/cite

Tak Panie radny xyz-lutek jeszcze ciekawsza będzie kiedyś komisja w sprawie skoków.W ciągu ostatnich lat upadło 11 banków skok,państwo wypłaciło ponad 4 miliardy depozytów, Skok Wołomin to 2 miliardy,246 mil.skok wielkopolska 284 mil. itd.Amber gold ,to 800 milionów,a Wołomin to ponad dwa miliardy.Zapamietaj ,te gwarancje państwowe,to są i Twoje pieniądze które na Twoim oprocentowaniu opłatach zarobiły banki,a potem tworzą z niego Fundusz Gwarancyjny.Jak firma miała w Wołominie w Banku 800 tyś,zwrócono jej tylko 100 tyś euro.Nie jest tak różowo jak polityk xyz nam mąci w głowach.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-20 09:40:34
przekręty watowskie pod parasolem urzędników Państwowych to 260 miliardów nieprawidłowości w skokach też były za rządów PO skok wolumin to PO-wska afera przekrętu dokonali ludzie związani z Komorowskim
odpowiedz cytuj
bokser dodano: 2017-09-30 18:55:03
[cytat]przekręty watowskie pod parasolem urzędników Państwowych to 260 miliardów nieprawidłowości w skokach też były za rządów PO skok wolumin to PO-wska afera przekrętu dokonali ludzie związani z Komorowskim [/cytat]

A kapuśniak wkólko to samo, i nie z "Komorowskim" a z Panem Prezydentem Komorowskim to po primo, a po drugie to gen Dukaczewski wygrał proces z Macierewiczem o dezawuowanie WSI, kapuśniaczek nie czytał?
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-09-30 21:48:35
Komorowski i owszem był niestety kiedyś prezydentem a za samą sprawę Sumlińskiego powinien siedzieć
odpowiedz cytuj