:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Dlaczego PIS wprowadził zakaz obortu ziemią w Polsce!!!


Dodano: 2017-08-30 11:54:47

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-08-30 11:54:48
Kolejną sprawą, która zdaniem Sawickiego ma wpływ na ocenę polityki PiS szczególnie wśród młodych rolników, jest kwestia wstrzymania obrotu ziemią w Polsce.

- Nie tylko że rolnicy nie mogą kupić ziemi państwowej, ale także nie kupują ziemi między sobą. Dotyka to szczególnie młodych rolników, a tych w Polsce jest dwa razy więcej niż w Europie. Ci młodzi rolnicy nie mogą powiększyć swoich gospodarstw, a to wyhamowuje inwestycje na wsi - tłumaczy polityk PSL.

Według b. ministra rolnictwa lista zarzutów pod wnioskiem o odwołanie Krzysztofa Jurgiela, jest znacznie dłuższa. Są wśród nich m.in. duże opóźnienia w wydawaniu środków z programu rozwoju obszarów wiejskich, opóźnienia wypłat odszkodowań dla rolników poszkodowanych w nawałnicy, oraz symbol niegospodarności tej ekipy, czyli klapa aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim.


[B]Były minister punktuje Jurgiela i wymienia jego słabe punkty. Chyba najsłabszy i senny minister w ekipie PISU???[/B]
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-08-30 12:01:16
Czy się spi,czy leży,kasa ministrowi się należy.Jest dobrze,wkrótce będzie bardzo dobrze chłopom na wsi.Chłop tez śpi a mu samo rośnie.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-08-30 13:24:07
czytać to wy raczej nie umiecie
odpowiedz cytuj


1 ... 1