:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

19°C bezchmurnie

Dlaczego działka leżąca w centrum miasta przy Fabryce Jedzenia należąca do radnego miejskiego PISU S. Niewińskiego przez kilkanaście lat SZPECI WIZERUNEK MIASTA???

Dodano: 2018-02-13 23:25:11

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-02-13 23:25:11
Na ostatniej sesji Pan radny popisał się, wręcz zbłaźnił, mówiąc, że nie stać go by zaprowadzić porządek na swojej działce!!! Więc się pytam kto ma Panu zagospodarować własną działkę-sąsiedzi, miasto, czy może mieszkańcy mają zrobić zrzutkę??? Większej głupoty nie widziałam!!!Szczyt hipokryzji!!! Przecież człowieku bierzesz dietę radnego i nie są to małe pieniądze i mówisz publicznie, że nie masz pieniędzy na zagospodarowanie terenu. Dlaczego radny nie sprzeda działki dla sąsiadów, czy nawet wydzierżawi by w tym miejscu było coś fajnego, z czego mogliby skorzystać np. mieszkańcy?A tak działka leży odłogiem porośnięta krzaczorami, chwastami drzewami i w dodatku ogrodzona płotem z reklamami. Czy w taki sposób powinien postępować radny z obozu DOBREJ ZMIANY??? Czy takich radnych chcemy??? Każdy niech odpowie sobie sam na pytanie.
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-02-15 12:40:53
tak bajanie ,że ktoś nie ma pieniędzy, za banery też inkasuje jakieś pieniądze. Poprostu nie ma chęci wynająć bezrobotnych, zeby zrobili trawnik , lub rabatki.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-02-15 13:19:18
[cytat]Na ostatniej sesji Pan radny popisał się, wręcz zbłaźnił, mówiąc, że nie stać go by zaprowadzić porządek na swojej działce!!! Więc się pytam kto ma Panu zagospodarować własną działkę-sąsiedzi, miasto, czy może mieszkańcy mają zrobić zrzutkę??? Większej głupoty nie widziałam!!!Szczyt hipokryzji!!! Przecież człowieku bierzesz dietę radnego i nie są to małe pieniądze i mówisz publicznie, że nie masz pieniędzy na zagospodarowanie terenu. Dlaczego radny nie sprzeda działki dla sąsiadów, czy nawet wydzierżawi by w tym miejscu było coś fajnego, z czego mogliby skorzystać np. mieszkańcy?A tak działka leży odłogiem porośnięta krzaczorami, chwastami drzewami i w dodatku ogrodzona płotem z reklamami. Czy w taki sposób powinien postępować radny z obozu DOBREJ ZMIANY??? Czy takich radnych chcemy??? Każdy niech odpowie sobie sam na pytanie.[/cytat]

czy ty naprawdę jesteś taki mało kumaty, być może faktycznie jesteś ciurą miejskim, to prywatna własność i pewną niestosownością jest mieszać się w jej zagospodarowanie a w przypadku wadzy nadużycie, a sam właściciel przybytku zwanego fabryką, twierdzi nie bez racji że jak się komu nie podoba to niech nie patrzy, działka w takiej postaci jest od niepamiętnych czasów jej właściciel nie zmuszał nikogo by obok postawił przybytek czy budował drogę, trzeba wiedzieć co się robi a w przypadku waściciela niedoszłego hotela to widziały gały co brały
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-02-15 18:19:32
Do towarzysza xyz radnego powiatu z PSL.......
Pijesz do mnie nie wiem dlaczego.Wywołujesz mnie do zbednej dyskusji
Czepiasz sie baranie mojej osoby na każdym kroku.
Gdzie ty żyjesz,co ty jadasz,czym sie zajmujesz,że piszesz takie pierdoły.Ja mam takiego sasiada na samym dnie,co wkrecał mnie do walki z burmistrzem.Jego cyrk ,jego małpa.Przejdz miernoto od strony basenu i popatrzTen zakrzaczony i zarośniety teren nie jest moja własnościa. Burmistrz zaproponował nam trzem włascicielom zamianę na inne atrakcyjne działki budowlane,do tego nie doszło,bo Pan radny się jak osioł uparł,ze nic mu nikt nie bedzie nakazywał. Burmistrz chciał aby to był teren otwarty od ulicy do zalewu,by była zieleń alejki i ławki.Druga propozycja burmistrza była taka,aby miastu wydzierżawić ten teren zachowując swoja własność, miasto na swój koszt doprowadzi do porzadku usuwając zarosla i udostepniając do korzystania z terenu zielonego mieszkańcom, miasta,tez radny nie chce, Ja zaproponowałem wykup po 300 zł m3/150 tys z możliwością postawienia pomnika ŚP. Lecha Kaczyńskiego,tez nie chce. Wszystko dobrze,niech nie chce,ale niech wyrzuci krzaczory,ogrodzi ładnym parkanikiem,ja wtedy też zlikwiduje tymczasowe ogrodzenie z blachy i dopasuje swój teren do otoczenia i będzie porzadek.Obejrzyjcie sesje rady miasta jakie stanowisko radny zajmuje mając w centrum ten skrawek 5 arów bez możliwości jakiejkolwiek budowy,a uparcie trzyma stara budę,tylko po to aby trzymać.Majac żone pracujaca w policji jest pewny,że go zadna siła nie ruszy i nie rusza.Radnego doradca przyszedł do mnie i proponował aby wspólnie na tych 15 arach wybudować siedzibę Urzedu Miasta na wys. 6 pieter.Propozycja z kosmosu,ja mam biurowiec wybudować,radnemu Niewińskiemu dać udział,i zmusić burmistrza do przeniesienia UM.To jest pomysł warszawskiego doradcy i radnego miasta.Póki co niech komendant rozmawia ze swoja pracownica aby tam był porzadek. Towarzyszu XYZ mnie nie doradzaj i nie wtykaj swego nosa,wystarczyło jak doradzałeś Janowi przy budowie galerii,że stracił ze 30 milionów dochodu.Co ma FJ wspólnego z bałaganem u Radnego Niewińskiego.Ogladajcie seje Rady Miasta,bo ten problem poruszaja inni mieszkańcy.Radny za reklamy co miesiac kasuje szmal i na sesji RM plecie,że nie stac go utrzymac porzadku.Wyglada na to ze Pan radny mając na rok kilkanascie tyś. zł diety radnego, może chodzić w dziurawych skarpetkach i w butach ze szmatexu.Radny miasta,osoba publiczna,w zacnym klubie partyjnym,a staje sie biedakiem.Tow xyz wspiera działacza dobrej zmiany.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-02-15 19:47:06
to po co się tam budowałeś jak ci sąsiad nie odpowiada
burmistrz i ty zajmujcie się swoimi terenami
jeśli ci się nie podoba to nie patrz
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-02-15 20:59:19
[cite user="xyz" date="15.02.2018 19:47"]to po co się tam budowałeś jak ci sąsiad nie odpowiada
jeśli ci się nie podoba to nie patrz [/cite

Wyjaśniłem Ci jak rzecz wyglada,a Ty jak baran nic nie rozumiesz. Ten pusty sagan nic madrego nie wymyśli tylko pie....y głupoty.Pomóż radnemu Niewińskiemu uporządkować ten bajzel,bedzie z pożytkiem dla niego,dla Ciebie i dla miasta. Ta stara budka niech nie straszy w centrum miasta.Uparty jak osioł,nic porzadnego nie wymyśli.Po co wtykasz nos tam gdzie nie jestes potrzebny.To zadanie dla burmistrza,dla radnych,a nie dla xyz.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-02-15 22:24:48
jak wam się nie podoba to nie patrzcie, sam tak stwierdziłeś
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-02-15 22:33:21
[cite user="xyz" date="15.02.2018 22:24"]jak wam się nie podoba to nie patrzcie, sam tak stwierdziłeś [/cite Powie Pan to radnemu,będzie wiedział co ma powiedzieć na sesji.Panie radny xyz Kaczyński powiedział,,Jak ja się Wam nie podobam to na mnie nie patrzcie i nie piszcie"" a Pan to przekręcił.Prosze zacytować całą tą wypowiedz P.Kaczyńskiego.Tak Panie radny xyz fantazja, Kaczyńskiego obiekt to budka,a radnego Niewińskiego to obiekt zabytkowy z PRL.Z kim Panu głowe zamieniono ?
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-02-16 02:24:48
[cite user="Kaczyński" date="15.02.2018 20:59"][cite user="xyz" date="15.02.2018 19:47"]to po co się tam budowałeś jak ci sąsiad nie odpowiada
jeśli ci się nie podoba to nie patrz [/cite

Wyjaśniłem Ci jak rzecz wyglada,a Ty jak baran nic nie rozumiesz. Ten pusty sagan nic madrego nie wymyśli tylko pie....y głupoty.Pomóż radnemu Niewińskiemu uporządkować ten bajzel,bedzie z pożytkiem dla niego,dla Ciebie i dla miasta. Ta stara budka niech nie straszy w centrum miasta.Uparty jak osioł,nic porzadnego nie wymyśli.Po co wtykasz nos tam gdzie nie jestes potrzebny.To zadanie dla burmistrza,dla radnych,a nie dla xyz.[/cite]

burmistrza nie powinny obchodzić żadne budki na prywatnych działkach, tym bardziej jeśli nie chce czy nie potrafi zadbać o to za co mu płacą, ty genek wciskasz kulfona w nie swoje sprawy po jaką cholerę budowałeś swoją budkę w otoczeniu które ci się nie podoba
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-02-16 10:26:43
[cite user="xyz" date="16.02.2018 02:24"]

burmistrza nie powinny obchodzić żadne budki na prywatnych działkach, tym bardziej jeśli nie chce czy nie potrafi zadbać o to za co mu płacą, ty genek wciskasz kulfona w nie swoje sprawy po jaką cholerę budowałeś swoją budkę w otoczeniu które ci się nie podoba [/cite]

Powinny obchodzić i dobrze ze burmistrz interesuje się tym tematem jako włodarz miasta. To Radny Niewiński powinien się wstydzić mówic publicznie na sesji, że nie ma pieniędzy by poprawić zagospodarowanie terenu na swojej działce, która okrutnie szpeci wizerunek miasta. Będąc radnym i mając pieniądze za banery otrzymuje nie małe wynagrodzenie, więc jest SZCZYTEM HIPOKRYZJI I ZAKŁAMANIA mówić takie brednie.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 5 Następna strona