:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Dajcie mi przyzwolenie,poprawię Magazynową za dietę.


Dodano: 2017-07-04 14:28:16

odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-07-04 14:28:16
20 czerwca miała sie rozpocząć naprawa ul. Magazynowej. Jak czytam w propagandzie wyborczej starosty,będzie to robione na przekór potrzebom rodziców dowożacych dzieci samochodami.Na propagande z kolorowymi fotkami powiat kasę ma ,a nie ma 20 tyś na zrobienie zatoczki.Panie Józefie Dąbrowski i starosto Rosiaku,dajcie mi tylko potrzebne papiery i ja ta zatoczkę na Magazynowej z polbruku wykonam na swoj koszt,to jest za diete jako mi starosta wypłaca.Jakim trzeba być upartym baranem aby nie zrobić zatoczki bo burmistrz nie chce inwestować w powiatowe ulice.Jest normalne,,JAK KUBA BOGU,TAK BÓG KUBIE""Wy nie chcecie wspomagać remontu ulic miejskich więc burmistrz nie musi Wam pomagać.Każdy niech robi swoje.Nie możecie sie dogadać z burmistrzem,to dogadajcie sie z radnym.
odpowiedz cytuj
czesio147 dodano: 2017-07-04 18:03:27
I tuteż muru głową nie przebijesz,jak psy ogrodnika sami nie zrobią i tobie nie pozwolą,aby tylko utrzymać zadymę Powiat miasto.Niewypał Kaczyńskiego z wyborem starosty.
odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-07-05 11:07:45
[cytat]20 czerwca miała sie rozpocząć naprawa ul. Magazynowej. Jak czytam w propagandzie wyborczej starosty,będzie to robione na przekór potrzebom rodziców dowożacych dzieci samochodami.Na propagande z kolorowymi fotkami powiat kasę ma ,a nie ma 20 tyś na zrobienie zatoczki.Panie Józefie Dąbrowski i starosto Rosiaku,dajcie mi tylko potrzebne papiery i ja ta zatoczkę na Magazynowej z polbruku wykonam na swoj koszt,to jest za diete jako mi starosta wypłaca.Jakim trzeba być upartym baranem aby nie zrobić zatoczki bo burmistrz nie chce inwestować w powiatowe ulice.Jest normalne,,JAK KUBA BOGU,TAK BÓG KUBIE""Wy nie chcecie wspomagać remontu ulic miejskich więc burmistrz nie musi Wam pomagać.Każdy niech robi swoje.Nie możecie sie dogadać z burmistrzem,to dogadajcie sie z radnym.[/cytat]


A mamy lipiec i nadal nie widać rozpoczynającego się remontu ulicy magazynowej. Aż żal za du..e ściska jak Starosta robi na złość Burmistrzowi i nie robi zatoczki przy przedszkolu.Jak znalazł 500 tysięcy złotych to powinien znaleźć 20 tysięcy złotych na zatoczkę. Ale znając życie trzeba zrobić na złość by poprawić swoje samopoczucie. Bo po co mieszkańcy Zambrowa mają mieć lepiej!!!! Taka to oto mentalność Kalego.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-07-05 13:05:55
zatoczka ja słusznie twierdzi bezradny kaczyński to broszka burmistrza
odpowiedz cytuj
Posejdon16mx dodano: 2017-07-05 17:36:45
pani xyz zgadzam się z panem.Co wolno Wojewodzie to nie tobie sm..... Więc po mimo że Kaczyński ma kasę i tak zatoczki nie będzie.A może kompromisik i zatoczka będzie, dla dobra ludności .Nawet PAN dorzuci od siebie górala ,a nie tylko krytykę. Co pani na to ???
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-07-05 20:51:36
a czemu mam dokładać durniom
odpowiedz cytuj
Posejdon16mx dodano: 2017-07-05 21:15:59
Bo jesteś bokac no i kto tak się udziela jak TY na tym forum .Popatrz na swoje wpisy .Wynik powala........................................... Ciągle xyz.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-07-05 23:58:10
[cytat]Bo jesteś bokac no i kto tak się udziela jak TY na tym forum .Popatrz na swoje wpisy .Wynik powala........................................... Ciągle xyz.[/cytat]
Bez tego Pana forum byłoby nie ciekawe.XYZ to taka ozdoba zielonej kończynki i jej prezesa.Super znawca od wszystkiego.
odpowiedz cytuj
rolnik1290 dodano: 2017-07-09 16:33:46
Panie Kaczyński wystarczy na sesji zadeklarować że chcę Pan wyremontować na swój koszt ul magazynową, A starosta napewno się zgodzi! Pana mądrość jest bez cenna A dieta tak wysoka że pomoże Pan wyremontować ul polową? A mieszkańcom żyło będzie sie lepiej.Takich radnych nam trzeba,wierzę w Pana i bende oglądał sesję I trzymał za Pana kciuki
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-07-09 16:53:46
[cytat]Panie Kaczyński wystarczy na sesji zadeklarować że chcę Pan wyremontować na swój koszt ul magazynową, A starosta napewno się zgodzi! Pana mądrość jest bez cenna A dieta tak wysoka że pomoże Pan wyremontować ul polową? A mieszkańcom żyło będzie sie lepiej.Takich radnych nam trzeba,wierzę w Pana i bende oglądał sesję I trzymał za Pana kciuki[/cytat]Złożę ta propozycje na piśmie,może urzędnicy powiatu potrafią przygotować pozwolenie na wykonanie zatoki przy przedszkolu.Na Polową niech się zadeklaruje kandydat na burmistrza,a lud wtedy wybierze,ostatnia szansa.Jak Pan umie czytać,to Magazynową remontować tylko w połowie rzekomo dzięki radnemu Baranowi. Mamy ojca chrzesnego do przecinania wstęgi po zimowym remoncie.Póki co będzie połowa lata,a roboty nie widać,a radny Baran zapowiedział,że wykonawca wchodzi 20 czerwca na teren budowy. Aby nie 2018 r jak będą wybory.
odpowiedz cytuj


1 | 2 | 3 | 4 ... 4 Następna strona