:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

8°C słabe opady deszczu

Czyżby Pani radna A. Chętnik kłamała na temat swojej interpelacji???

Dodano: 2018-01-09 21:21:26

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-01-09 21:21:26
Dlaczego mówi Pani publicznie, że nie dała interpelacji dla dziennikarzy portalu zambrow.org by opublikowali ją na portalu. Przecież wie Pani, że było inaczej. Po co taki fałsz, zakłamanie, obłuda, hipokryzja w Pani wykonaniu!!!! Czy po to tylko by zbić sobie kapitał polityczny pomawiając niewinnego człowieka!!! czy nie może się Pani zająć sprawami ważnymi z punktu widzenia mieszkańców???
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2018-01-10 07:41:05
Niech Pani nie pokazuje nagiej prawdy,niech to zrobi admin.Wybory,trzeba się załapać na następna kadencję
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-10 08:25:39
[cytat]Dlaczego mówi Pani publicznie, że nie dała interpelacji dla dziennikarzy portalu zambrow.org by opublikowali ją na portalu. Przecież wie Pani, że było inaczej. Po co taki fałsz, zakłamanie, obłuda, hipokryzja w Pani wykonaniu!!!! Czy po to tylko by zbić sobie kapitał polityczny pomawiając niewinnego człowieka!!! czy nie może się Pani zająć sprawami ważnymi z punktu widzenia mieszkańców???[/cytat]

jednak miałem rację jesteś urzędasem
odpowiedz cytuj
rosomakx dodano: 2018-01-10 10:07:20
Jak zwykle ciemny lud (czytaj wyborcy) to kupi !

Wiem ale nie powiem-bo nie mogę.

Mam ale nie pokaże - bo nie mogę,

Ja bym chciał/a, ale ...

Gównem obrzucić i smród nawet po obmyciu zostanie.

Wybory już w tym roku, więc trzeba się uaktywnić. Takich aktywnych na forum będzie coraz więcej.

Żeby nie było, mnie w tym wyścigu nie ma.
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2018-01-10 10:22:32
[cite user="rosomakx" date="10.01.2018 10:07"]Jak zwykle ciemny lud (czytaj wyborcy) to kupi !

Wiem ale nie powiem-bo nie mogę.

Mam ale nie pokaże - bo nie mogę,

Ja bym chciał/a, ale ...

Gównem obrzucić i smród nawet po obmyciu zostanie.

Wybory już w tym roku, więc trzeba się uaktywnić. Takich aktywnych na forum będzie coraz więcej.

Żeby nie było, mnie w tym wyścigu nie ma.[/cite]Masz w pełni rację,zaczynaja już kampanie wyborcza na całego
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-10 10:34:55
radna ujawniła pewne nieprawidłowości jak zagraniczna wycieczka na koszt podatnika i stąd hejt
odpowiedz cytuj
anna.chetnik dodano: 2018-01-10 11:28:43
Proszę o więcej spokoju i cierpliwości. Pozdrawiam, Anna Chętnik
odpowiedz cytuj
primavera dodano: 2018-01-10 12:23:21
To był w końcu ten wyjazd do Kraju Kwitnącej Wiśni czy go nie było?

Taki fakt można chyba od razu potwierdzić lub temu zaprzeczyć.

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2018-01-11 11:58:35
[cytat]Proszę o więcej spokoju i cierpliwości. Pozdrawiam, Anna Chętnik[/cytat]

A ja PANIĄ proszę by nie palić głąba i opublikować odpowiedź na przedstawioną przez panią interpelację. Najpierw Pani węszy spisek, gdy odpowiedź jest niekorzystna to chowa Pani głowę w piasek!!! Czy tak zachowuje się osoba odpowiedzialna pełniąca funkcję radnej? Chyba nie!!!
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-11 14:33:40
raczej trzeba sprawdzić czy odpowiedz jest rzetelna
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 5 Następna strona