:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Czyżby minister rolnictwa Jurgiel nie radził sobie z ASF???


Dodano: 2017-08-30 11:49:50

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-08-30 11:49:51
Działania obecnego ministra podsumował poseł Sawicki w wywiadzie dla www.wp.pl.Cyt:

Przypomnę tę najsłynniejszą ze spraw, w której minister [B]Jurgiel i minister Bogucki [sekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa Jacek Bogucki - red.[/B]] mieli doskonale recepty, a wiec afrykański pomór świń (ASF). Kiedy mieliśmy trzy ogniska, oni od wojewody, od marszałka domagali się wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. A dziś mamy ognisk ASF już 90 w ciągu 1,5 roku rządów PiS, a stanu klęski żywiołowej nie wprowadzają. Widać, że z chorobą sobie nie radzą.

-punktuje Sawicki.
Tylko od czerwca blisko 60 ognisk ASF

I faktycznie. Tylko od czerwca tego roku potwierdzono 55 nowych ognisk ASF - groźnej dla trzody chlewnej choroby, która choć niegroźna dla ludzi, przynosi znaczne straty w gospodarstwach.


[B]Łatwo się krytykuje, gdy jest się w opozycji. Gorzej jest zrobić coś konstruktywnego, tym bardziej mając realną władzę. Widzę w tym temacie bezradność ministra rolnictwa.[/B]
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-08-30 11:57:29
Nasz towarzysz xyz tak niedawno pisał,że Min. Jurgiel tak dobrze sobie radzi z ASF,a tu klapa,beznadziejnośc, niezaradność.Golebie w klatce,kury w kurniku,dziki w lesie,przydomowa hodowla świń,u ministra na biurku,ewidencja osób przychodzących do chłopa co ma swinie.Kary za wszystko.Chłpi czekaja na zbawienie przez PSL.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-08-30 13:25:35
ASF to nie problem min. rolnictwa ale ABW
odpowiedz cytuj


1 ... 1