:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

2°C pochmurno z przejaśnieniami

Beata Szydło jeżdżąc do swojej wsi, ugotować zupę, dla szpanu

Dodano: 2018-10-26 12:31:12

korzysta z dwóch limuzyn Służby Ochrony Państwa - opancerzonego BMW 7 i asysty ochronnej audi Q7. - inni ministrowie nie mają takiej asysty ochronnej. Donald Tusk będąc premierem w ogóle nie korzystał z limuzyny opancerzonej. Korzystał tylko z jednego samochodu z ochroną osobistą.No ale jak się wyjdzie z gnoju to nie pomoze coco chanel.
odpowiedz cytuj
kulawka dodano: 2018-10-26 19:44:10

Jak
sam twierdzisz „wyszła z gnoju”, ale ty nadal tam tkwisz i nie sądzę, że
kiedykolwiek się z niego wydostaniesz. Wymyślenie i założenie tak interesującego
tematu to chyba spory wysiłek intelektualny dla kogoś, kto ma głowę zbudowaną z
tego samego materiału co baranie ja..ca.

odpowiedz cytuj
waldzam dodano: 2018-10-26 21:53:45
Nie bo to wszystko przez tą deszczową pogodę,w drugim samochodzie wieźli parasolkę swojej pani i przydzwonili w ten,który zdążył by może zatrzymać,ale został zepchnięty na auto starszego pana,który został bohaterem ratując ludzi znajdujących się przejściu przed staranowaniem.
odpowiedz cytuj
bokser dodano: 2018-10-26 22:24:59

Jak\
sam twierdzisz „wyszła z gnoju”, ale ty nadal tam tkwisz i nie sądzę, że\
kiedykolwiek się z niego wydostaniesz. Wymyślenie i założenie tak interesującego\
tematu to chyba spory wysiłek intelektualny dla kogoś, kto ma głowę zbudowaną z\
tego samego materiału co baranie ja..ca.

Ja jadę gotować zupę mojemu staremu swoim samochodem i nie potrzeba mi do tego opancerzonej limuzyny za milion. Jeżeli jak mówisz to ja wyszłam z gnoju zachowując się jak miliony Polek, to ty ze swoja Beatką i jej broszką rzeczywiście nadajecie się we dwoje bykom jajca na zakrętach przerzucać.

odpowiedz cytuj
primavera dodano: 2018-10-27 08:57:46
Pycha i buta.
W czwartek wracać do domu na weekend trzema samochodami??????
odpowiedz cytuj
SemperFi dodano: 2018-10-27 09:11:07
odpowiedz cytuj
bokser dodano: 2018-10-27 19:52:56
Nie bądźmy minimalistami - 200 kolizji na 100-lecie.
odpowiedz cytuj
primavera dodano: 2018-11-02 21:31:30
Takich mamy fachowców w PIS od samorządu po władzę centralne...
Kierowca Szydło przed podjęciem pracy kierowcy u Beatki był wcześniej... KURIEREM.
W sumie to coś tam umiał, rzucał paczkami i parkował jak chciał i gdzie chciał.
To godnie wpisuje się w politykę PISowców którzy robią co chcą.
odpowiedz cytuj
bokser dodano: 2018-11-03 08:48:59
To teraz wszystko jasne. Jak był KURIEREM to dalej myślał, że wiezie paczkę - Beatkę z jej broszką, do domu.
odpowiedz cytuj

1 ... 1