:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Autobusy miejskie


Dodano: 2018-09-12 19:42:35

Co się dzieje z autobusami miejskimi? Zawsze byle jak jeździły, ale teraz to już przesada.. Autobus z rana podjechał z uczniami z liceum/gimnazjum, z osobami do pracy, że starszymi osobami a na koniec pojechał po dzieci z podstawówki które dowozi do starego gimnazjum.. Nie dość że dzieci miały mieć oddzielna linie komunikacyjną  to jeszcze takie dzieci musiały stać w aubtobusie. Może ktoś w końcu się za to weźmie, żeby normalnie jeździły autobusy a nie jeżdżą jak chcą i kiedy chcą i były oddzielna komunikacja, miejska, szkolna i dla dzieci z podstawówki. Teraz jest jeszcze ciepło, ale jak przyjdzie zima to jak sobie ktoś wyobraża  żeby tak jeździć.. 
odpowiedz cytuj
PaniBovari dodano: 2018-09-12 20:51:21
Pan Burmistrz na spotkaniu z rodzicami uczniów szkoły numer 5 tak obiecywał wspaniały,bezpieczny dowóz dzieci do nowej siedziby szkoły ,a tu prawda jest taka ,że po pierwsze jest to zwykły autobus komunikacji miejskiej, którym może sobie jechać każdy , poza tym jak małe dzieci mają jedzić same bez żadnej opieki ,podczas gdy w autobusie jadą różne osoby ???? Ponadto jak dziecko może wrocić do domu  autobusem, kiedy zajęcia kończą się o 15.30, a autobus odjeżdża o 15.18????????. Panie Burmistrzu proszę mi powiedzieć dla kogo w końcu jest ten niby szkolny autobus???? 
odpowiedz cytuj
mikusia dodano: 2018-09-12 21:15:14
Otóż to obiecał a nie ma, może w końcu się ktoś weźmie za komunikacje miejska i zrobi oddzielne linie, a nie każdy jedzie jednym autobusem. Autobusy w Zambrowie jedzą byle jak i kiedy kierowcom się podoba, często takie autobusu nie podjeżdżaja pod przystanki, a jak się dzwoni na pętle to wielce oburzeni są, że jak to możliwe, że nie podjechał, jak już dawno wyjechał. Dziś tak samo było, powinien podjechać autobus miejski i szkolny, a oczywiście tylko szkolny podjechał bo miejskiego nie było i każdy wsiadł do autobusu szkolnego i każdy zdziwiony, że jedzie się po takiej trasie, jak mazowiecka, dwa razy pętla, Tesco itp.. Miejski to miejski, a szkolny to szkolny. A tutaj w Zambrowie to jedno i to samo najwidoczniej. Można zmienić rozkład jazdy komunikacji miejskiej na inny i żeby częściej autobusy jeździły. A nie napisane jest że 7.44 jedzie a wcale taki autobus nie podjeżdża na przystanki i mógłby jeździć częściej a nie co 2 godziny.
odpowiedz cytuj


1 ... 1