:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

antyrządowe wystąpienie burmistrza


Dodano: 2017-05-03 19:18:06

odpowiedz cytuj
luk199 dodano: 2017-05-03 19:18:07
burmistrz po raz kolejny w czasie swojego wystąpienia dał "popis" i uprawiał politykę w święta państwowe uchwalenia konstytucji. Jeden z członków pocztu sztandarowego AK nie wytrzymał i w czasie wystąpienia wykrzyczał, że to głupoty co mówi burmistrz. Jestem pełen podziwu dla tego zasłużonego dla Polski pana. BRAWO!!!

Burmistrz musi zrozumieć, że nie powinien uprawiać polityki i wyrażać swojego zdania w święta państwowe. Politykę niech uprawia w innym miejscu!
odpowiedz cytuj
bezpartyjnyz dodano: 2017-05-03 20:02:54
Burmistrz pokazuje, że jest człowiekiem PO i Nowoczesnej, a może KOD-u jednocześnie. Na spotkaniu z PO był jedną z 7 osób ,które przyszły na propagandowe spotkanie. Burmistrz reprezentuje towarzystwo odsunięte od władzy po 8 latach nieudolnych rządów.
Wie, że w 2018 roku będzie musiał pożegnać się ze swoim stanowiskiem razem ze swoją świtą. Nie słyszałem przemówienia, ale na pewno było "rykiem" rozpaczy przed wizją utraty władzy i wpływów. Na szczęście ta "bolesna" pustka po po przegranych wyborach przez Dąbrowskiego zostanie wypełniona.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-05-04 00:00:07
[cite user="luk199" date="03.05.2017 19:18"]burmistrz po raz kolejny w czasie swojego wystąpienia dał "popis" i uprawiał politykę w święta państwowe uchwalenia konstytucji. Jeden z członków pocztu sztandarowego AK nie wytrzymał i w czasie wystąpienia wykrzyczał, że to głupoty co mówi burmistrz. Jestem pełen podziwu dla tego zasłużonego dla Polski pana. BRAWO!!!

Burmistrz musi zrozumieć, że nie powinien uprawiać polityki i wyrażać swojego zdania w święta państwowe. Politykę niech uprawia w innym miejscu![/cite]Nie byłem na tym wiecu,ale zawsze taka impreza jest polityczna.Słuchałeś co mówił dziś prezydent Duda ? Ryba smierdzi od głowy.Burmistrz jest swiadomy,że to jego ostatnia kadencja i mówi to co czuje,co widzi, bo miała być dobra zmiana,a jest dojna zmiana.W 2000r pochód 3 maja w Zambrowie to były tysiące ludzi, a dziś garstka będących w kościele.W Kołakach na imprezie z posłem Zielińskim było więcej wieśniaków jak u nas na pochodzie zambrowiaków.Czy masz już kandyda-ta/tkę na burmistrza ?
odpowiedz cytuj
luk199 dodano: 2017-05-04 00:08:12
[cytat]Nie byłem na tym wiecu,ale zawsze taka impreza jest polityczna.Słuchałeś co mówił dziś prezydent Duda ? Ryba smierdzi od głowy.Burmistrz jest swiadomy,że to jego ostatnia kadencja i mówi to co czuje,co widzi, bo miała być dobra zmiana,a jest dojna zmiana.W 2000r pochód 3 maja w Zambrowie to były tysiące ludzi, a dziś garstka będących w kościele.W Kołakach na imprezie z posłem Zielińskim było więcej wieśniaków jak u nas na pochodzie zambrowiaków.Czy masz już kandyda-ta/tkę na burmistrza ? [/cytat]

O ile mi wiadomo dla większości Polaków dojna zmiana skończyła się w 2015 roku.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-04 06:10:46
[cite user="bezpartyjnyz" date="03.05.2017 20:02"]Burmistrz pokazuje, że jest człowiekiem PO i Nowoczesnej, a może KOD-u jednocześnie. Na spotkaniu z PO był jedną z 7 osób ,które przyszły na propagandowe spotkanie. Burmistrz reprezentuje towarzystwo odsunięte od władzy po 8 latach nieudolnych rządów.
Wie, że w 2018 roku będzie musiał pożegnać się ze swoim stanowiskiem razem ze swoją świtą. Nie słyszałem przemówienia, ale na pewno było "rykiem" rozpaczy przed wizją utraty władzy i wpływów. Na szczęście ta "bolesna" pustka po po przegranych wyborach przez Dąbrowskiego zostanie wypełniona.
[/cite]


fakt że Zambrów to małe miasto ale że PO ma w tym mieście tylko 7 członków tego bym się nie spodziewał
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-04 08:51:58
[cite user="luk199" date="04.05.2017 00:08"]

O ile mi wiadomo dla większości Polaków dojna zmiana skończyła się w 2015 roku.[/cite]Dojne zmiany zaczęły się po 2000 roku. Teraz jest dodatkowo ,, dobra"" dojna zmiana,masz przykład niezatapialnego Macierewicza,rozwalił najmądrzejszy rząd Olszewskiego i tak się zaczęło.Jaka większość popiera dobrą dojną zmiane,Ta niby większość,to niezatapialne mohery,a rzeczywista większość Polaków ma to w du...i nie chodzi na wybory.Biskupi,TV Trwam nawołują aby przyjmować chrześcijańskie rodziny z kraju gdzie wojna,a rzadzacy sieja propagandę ,że to terroryści.Duża część Polaków ma wyprane mózgi i nawet nie wierzą telewizji Trwam,a wierza Kur. wizji/Kurskiego wizji/Jak jesteś wierzący,to tak ma być,Pan Bóg wie co robi,taka jest wola boża i tak musi być aby lud stopniowo madrzał.Katastrofa smoleńska,to jest przestroga dla ludzi rządzących światem,to jest kara boża dla Polaków i dla Ruskich.Dzieki tej katastrofie świat się dowiedział o Katyniu,miliony Rosjan poraz pierwszy dowiedziało się o wyrządzonej krzywdzie Polakom,a Polacy i Martusia muszą zrozumieć,że to przestroga aby życ uczciwie.Przekonasz się,że rządy Jarosława będą trwały tyle co rządy Tuska.Rządy naszego burmistrza,trwały by jeszcze długo,tylko jego wiek i lata na to nie pozwalają.Co nam pokazał burmistrz solidarności,zostawił Zambrów brudny,biedny zaniedbany,a Kazimierz przekaże następcy,czysty,bogatszy zadbany.Dla naszej dobrej zmiany,jest przeszkodą nawet parking mieszkańcom wybudowany obok sklepu Gregorka.Zapamiętaj,że zawsze był pęd do koryta tych słabszych i tak jest teraz.Ma nie ukończone studia,a pisze pracę doktorską, Edmund ma 20 lat i jest doradcą u Macierewicza,Misiewicz ,aptekarz -wojskowy specjalistą,Kurtyka tylko po studiach rzadzi majątkiem wojskowym,Gosiewska europoseł zatrudniający Misiewicza,Wasermanówna ,Wałęsy syn,schedy po ojcach itd. itd.MIERNY,BIERNY ALE WIERNY.Tego nie wykorzenisz nawet chwastoksem,czy rundapem.Nasz wielki znawca i expert smoleński xyz tez oczekuje awansu i stołka burmistrza, W Zambrowie brak jest dobrych gospodarzy,zaś propagandzistów i głodnych awansu mamy na pęczki.Zobaczymy jaka będzie wola boża.
odpowiedz cytuj
luk199 dodano: 2017-05-04 11:42:16
[cytat]Dojne zmiany zaczęły się po 2000 roku. Teraz jest dodatkowo ,, dobra"" dojna zmiana,masz przykład niezatapialnego Macierewicza,rozwalił najmądrzejszy rząd Olszewskiego i tak się zaczęło.Jaka większość popiera dobrą dojną zmiane,Ta niby większość,to niezatapialne mohery,a rzeczywista większość Polaków ma to w du...i nie chodzi na wybory.Biskupi,TV Trwam nawołują aby przyjmować chrześcijańskie rodziny z kraju gdzie wojna,a rzadzacy sieja propagandę ,że to terroryści.Duża część Polaków ma wyprane mózgi i nawet nie wierzą telewizji Trwam,a wierza Kur. wizji/Kurskiego wizji/Jak jesteś wierzący,to tak ma być,Pan Bóg wie co robi,taka jest wola boża i tak musi być aby lud stopniowo madrzał.Katastrofa smoleńska,to jest przestroga dla ludzi rządzących światem,to jest kara boża dla Polaków i dla Ruskich.Dzieki tej katastrofie świat się dowiedział o Katyniu,miliony Rosjan poraz pierwszy dowiedziało się o wyrządzonej krzywdzie Polakom,a Polacy i Martusia muszą zrozumieć,że to przestroga aby życ uczciwie.Przekonasz się,że rządy Jarosława będą trwały tyle co rządy Tuska.Rządy naszego burmistrza,trwały by jeszcze długo,tylko jego wiek i lata na to nie pozwalają.Co nam pokazał burmistrz solidarności,zostawił Zambrów brudny,biedny zaniedbany,a Kazimierz przekaże następcy,czysty,bogatszy zadbany.Dla naszej dobrej zmiany,jest przeszkodą nawet parking mieszkańcom wybudowany obok sklepu Gregorka.Zapamiętaj,że zawsze był pęd do koryta tych słabszych i tak jest teraz.Ma nie ukończone studia,a pisze pracę doktorską, Edmund ma 20 lat i jest doradcą u Macierewicza,Misiewicz ,aptekarz -wojskowy specjalistą,Kurtyka tylko po studiach rzadzi majątkiem wojskowym,Gosiewska europoseł zatrudniający Misiewicza,Wasermanówna ,Wałęsy syn,schedy po ojcach itd. itd.MIERNY,BIERNY ALE WIERNY.Tego nie wykorzenisz nawet chwastoksem,czy rundapem.Nasz wielki znawca i expert smoleński xyz tez oczekuje awansu i stołka burmistrza, W Zambrowie brak jest dobrych gospodarzy,zaś propagandzistów i głodnych awansu mamy na pęczki.Zobaczymy jaka będzie wola boża.[/cytat]

Macierewicz rozwalił rząd Olszewskiego? Zakrzywia pan historię.

Wystarczy obejrzeć film:
https://www.youtube.com/watch?v=hu1a3xT9db0

Te gęby, które rozwaliły rząd Olszewskiego są cały czas obecne w polityce: Wałęsa, Tusk, Pawlak, Niesiołowski.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-04 12:38:36
Wasermanówna

jedna z najbardziej merytorycznych posłanek żaden z polityków PO czy nowoczesnej do pięt jej nie dorasta

a wracając do tematu obecny burmistrz zostawi po sobie
co najwyżej niesmak
odpowiedz cytuj
Kaczyński dodano: 2017-05-04 14:25:07
[cite user="xyz" date="04.05.2017 12:38"]Wasermanówna

jedna z najbardziej merytorycznych posłanek żaden z polityków PO czy nowoczesnej do pięt jej nie dorasta

a wracając do tematu obecny burmistrz zostawi po sobie
co najwyżej niesmak [/cite] Tak kolego partyjny xyz,Wasermanówna,to talent po tatusiu,któremu wanna z natryskami nie pasowała i robił szum na cała Polske,tak jak Ziobro z lekarzami w Krakowie.Niech tak robia dalej ,ale Bóg jest nierychliwy,ale sprawiedliwy.Ciebie stworzył z niepełnosprawnym mysleniem i takiego zabierze z tego świata.Tacy upośledzeni sa potrzebni aby być przestroga dla błądzących.Burmistrzem pewnie nie zostaniesz i nawet nie masz innego kandydata oprócz siebie.Zbłądziłeś i idziesz zła drogą.Martusia też zbłądziła i dała swej córeczce nie tego tatusia. Modli się za dusze mamusi ,ale zło ja ciągle kusi. Będzie wielkim politykiem,spadkobierca rodu Kaczyńskich.Biskup powinien udzielić rozwodu,bo póki co to wg prawa kościelnego ciągle żyje na kocią łapę,a jej poprzednie małżeństwo było błędnie skonsumowane.Na Wawel udaje się z Dudą,bo Jaruś się wstydzi swojej bratanicy.A jak na takie prowadzenie się patrza mohery.? zaślepieni.Zambrowiacy dawno nie mieli takiego dobrego gospodarza którego mieszkańcy wybierali w pierwszej turze od wielu lat.Poprzedni burmistrz mimo że był senatorem z przydziału,to o Zambrowie zapomiał,bo dostał ciepła posadkę za internowanie i zostanie jeszcze pokrzywdzonym przez PRL za co podatnicy zapłacą jemu dodatkowo.Każde wystąpienie rządzących ma charakter polityczny,albo narzekają,albo uwielbiają.Naoglądasz się KUR wizji i W TYLE wizji i dlatego jesteś oślepionym moherem.Pomódl się o zdrowie,bo o rozum już za późno i tak będziesz pisał bezdety.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-05-04 14:39:07
że kobieta ma talent do polityki to widać z przyjemnością będę oglądał jak pognębi Tuska

o o wannie majaczysz jak masz to w zwyczaju

odpowiedz cytuj


1 | 2 | 3 | 4 ... 5 Następna strona