:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

8°C słabe opady deszczu

Adwokat Marcin Dubieniecki były zięć posła Kaczyńskiego oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Grozi mu 10 lat więzienia!!!

Dodano: 2017-12-29 22:30:21

odpowiedz cytuj
pędziwiatr dodano: 2017-12-29 22:30:21
[B]Adwokat Marcin Dubieniecki oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Grozi mu 10 lat więzienia[/B]

Krakowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Marcinowi Dubienieckiemu. Razem z nim na ławie oskarżonych zasiądzie osiem innych osób. Dubieniecki nie przyznaje się do winy. Jego obrońca nazywa wniesienie oskarżenia "aktem bezprawia".

Akt oskarżenia trafił w piątek do Sądu Okręgowego w Krakowie. Liczy sobie blisko 700 stron. Do tego jeszcze ponad 160 stron części utajnionej. Akta trwającego ponad dwa lata śledztwa obejmują blisko 400 tomów.

Bardzo ciekawy artykuł pojawił się w wyborczej.pl z trójmiasta. Byłemu zięciowi Kaczyńskiego J. grozi kara więzienia. Mam nadzieje, że Prawo i Sprawiedliwość zatryumfuje???

odpowiedz cytuj
Blogerka dodano: 2017-12-29 22:35:49
Radzę użyć rozumu.Kaczyński J. nie ma zięcia,bo nie ma dzieci.
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-12-29 23:58:50
[cite user="Blogerka" date="29.12.2017 22:35"]Radzę użyć rozumu.Kaczyński J. nie ma zięcia,bo nie ma dzieci.

Bo jest tej samej orientacji sexualnej jak i min. Antoni Macierewicz. Wiadomości TVP i cała kUR WIZJA milczy
odpowiedz cytuj
Niezależny dodano: 2017-12-29 23:58:51
[cite user="Blogerka" date="29.12.2017 22:35"]Radzę użyć rozumu.Kaczyński J. nie ma zięcia,bo nie ma dzieci.

Bo jest tej samej orientacji sexualnej jak i min. Antoni Macierewicz. Wiadomości TVP i cała kUR WIZJA milczy
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2017-12-30 08:30:03
[cite user="pędziwiatr" date="29.12.2017 22:30"][B]Adwokat Marcin Dubieniecki oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Grozi mu 10 lat więzienia[/B]

Krakowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Marcinowi Dubienieckiemu. Razem z nim na ławie oskarżonych zasiądzie osiem innych osób. Dubieniecki nie przyznaje się do winy. Jego obrońca nazywa wniesienie oskarżenia "aktem bezprawia".

Akt oskarżenia trafił w piątek do Sądu Okręgowego w Krakowie. Liczy sobie blisko 700 stron. Do tego jeszcze ponad 160 stron części utajnionej. Akta trwającego ponad dwa lata śledztwa obejmują blisko 400 tomów.

Bardzo ciekawy artykuł pojawił się w wyborczej.pl z trójmiasta. Byłemu zięciowi Kaczyńskiego J. grozi kara więzienia. Mam nadzieje, że Prawo i Sprawiedliwość zatryumfuje???

[/cite]

a ty koluniu jak zwykle bezczelnie manipulujesz
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-01-05 08:51:45
Dubieniecki był zięciem lscha Kczyńskigo.
Dobre zapytanie było i ja pytałem upodobania seksualne Jarosława K. Pytałem także co trzeci chormon do XY ma oznaczć to Z. Mam trochę dziwne podejrzenia.
odpowiedz cytuj
waldzam dodano: 2018-01-05 09:09:01
Obywatelu środka,co z Twoją kulturą wypowiedzi,o którą niedawno tak apelowałeś?
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-01-05 13:15:47
nic moja wypowieć wyrażała zapytanie, ąle doszedłem co oznacza chromozon Z.
odpowiedz cytuj
xyz dodano: 2018-01-05 13:20:04
bo lepszy sort czyli genio klony żadna kultura czy obycie nie obowiązuje
odpowiedz cytuj
saba dodano: 2018-01-09 16:15:32

XYZ
Niczego się nie nauczyłeś znawco wszystkiego.
w którejś wypowiedzi nazwałeś mnie moherem. Tobie jako znawcy wojska przysługuję mochewrek i skarpety robione szydełkiem.
odpowiedz cytuj

1 | 2 | 3 | 4 ... 7 Następna strona