:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

ZUS obsłuży klientów 30 marca

komunikat, obsłuży klientów marca - zdjęcie, fotografia

Wielki Piątek, 30 marca, dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będzie dniem wolnym od pracy, w zamian za Święto Trzech Króli, które w tym roku przypadło w sobotę. Jak informuje ZUS podlaskie oddziały będą jednak obsługiwały swoich klientów, ale w ograniczonym składzie.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że najbliższy piątek, 30 marca został ustalony dniem wolnym od pracy dla pracowników ZUS. Sytuacja ta spowodowana jest odebraniem przez Zakład dnia wolnego za Święto Trzech Króli (6 stycznia), które w tym roku przypadło w sobotę.

Dla osób, które planowały w piątek wizytę w podlaskich placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mamy dobrą wiadomość. W związku z potrzebą zapewnienia w niezbędnym zakresie bezpośredniej obsługi klientów sale informacyjne będą otwarte w godz. 8:00 – 15:00. Klienci będą obsługiwani jednak w ograniczonym składzie.

- „Pracownicy Sal Obsługi Klientów w białostockim Oddziale oraz wszystkich Inspektoratach i Biurach Terenowych województwa podlaskiego będą pracować jak w każdy piątek do godziny 15:00. W ten dzień konsultanci Centrum Obsługi Telefonicznej (tel. 22 560-16-00) będą dostępni dla klientów ZUS od 7:00 do 15:00. Wszystkie usługi a także zaświadczenia oferowane przez ZUS „od ręki” będą dostępne również w tym dniu.” - informuje Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa podlaskiego Katarzyna Krupicka.

Polecamy:
:: Kolejna elektroniczna usługa w ZUS
:: 1 marca nie tylko waloryzacja emerytur
:: ZUS zwaloryzuje emerytury i renty
:: Emerycie, rencisto pracowałeś w 2017 roku? Rozlicz się z przychodu
:: Kto może skorzystać z renty socjalnej?
:: Skutki kontroli zwolnień lekarskich
:: Zatrudniasz nianię? Sprawdź, co się zmieniło od stycznia
:: Pracujący emeryci również skorzystają na skróceniu wieku emerytalnego
:: Masz zadłużenie? Możesz stracić prawo do ubezpieczenia
:: ZUS: Jeden przelew zamiast czterech
:: Co wlewamy do naszych baków?
:: Opłaca się dożyć 100 lat


ZUS obsłuży klientów 30 marca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się