:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

ZUS: emerytury i renty jeszcze przed świętami!

komunikat, emerytury renty jeszcze przed świętami! - zdjęcie, fotografia

Jednym z terminów, w którym emeryci i renciści otrzymują swoje świadczenie jest 25 dzień miesiąca. Nic dziwnego, że ta grupa obawia się, że w grudniu dostaną je dopiero po Świętach Bożego Narodzenia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja i jednocześnie informuje, że pieniądze trafią jeszcze w tym tygodniu.

W grudniu ostatni termin płatności wypada w dzień Świąt Bożego Narodzenia. Co za tym idzie wielu klientów ZUS martwi się dopytując, czy swoje emerytury i renty otrzymają dopiero po świętach, a przed Nowym Rokiem. Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja swoich klientów informując, że świadczenia wypłacone zostaną jeszcze przed świętami.

- „Pragnę uspokoić wszystkich klientów, którzy otrzymują swoje świadczenia 25. każdego miesiąca. Wszystkie wskazane świadczenia wypłacone zostaną maksymalnie do 22 grudnia, tak by klienci posiadali należne im pieniądze przed świętami. Świadczenia, które doręczane są przez listonoszy, trafią na pocztę 19 grudnia, aby ostatecznie do 22 grudnia można było je dostarczyć zainteresowanym.” - informuje Katarzyna Krupicka, rzecznik regionalny ZUS województwa podlaskiego.

Rzecznik regionalny ZUS województwa podlaskiego informuje również, że osoby posiadające rachunki bankowe swoje świadczenia otrzymają 21 i 22 grudnia za pośrednictwem banku.

Ważna informacja dla klientów ZUS:
Zambrowski Inspektorat ZUS będzie czynny w środę, 27 grudnia. Choć ten dzień został ustalony dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dniem wolnym od pracy, jednak w związku z potrzebą zapewnienia bezpośredniej obsługi klientów sala informacyjna (w ograniczonym składzie) będzie otwarta w godz. 8:00 - 15:00, zaś Centrum Obsługi Telefonicznej będzie dostępne tego dnia od 7:00 do 18:00.

Polecamy:
:: Jak istotny jest kapitał początkowy dla nowego emeryta?
:: Coraz więcej cudzoziemców w ZUS. Przodują Ukraińcy
:: ZUS: elektroniczne zwolnienia lekarskie nie lubiane przez lekarzy?
:: Ponad 3 tysiące decyzji wydały podlaskie Zakłady Ubezpieczeń Społecznych
:: Chcesz bez błędów złożyć wniosek o emeryturę? Doradca emerytalny sprawdzi go od ręki.
:: Nie musisz korzystać z pomocy pośredników. Dziedziczenie z subkonta jest proste.
:: E-składka – jednym przelewem wszystkie składki do ZUS. Szkolenie w Zambrowie
:: Pracujący emeryci również skorzystają na skróceniu wieku emerytalnego
:: Masz zadłużenie? Możesz stracić prawo do ubezpieczenia
:: ZUS: Jeden przelew zamiast czterech
:: Co wlewamy do naszych baków?
:: Opłaca się dożyć 100 lat


ZUS: emerytury i renty jeszcze przed świętami! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się