:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

ZSO przywitało wiosnę [foto+video]

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie hucznie przywitano dzisiaj wiosnę. Wszyscy przebrali się w stroje przedstawiające różne zawody. Pojawili się m.in. policjanci, pielęgniarki, strażacy, piłkarze, zakonnice czy kucharze.

Policjantów, pielęgniarki, budowlańców, baletnice, zakonnice, strażaków, a nawet rzeźników można było dzisiaj spotkać w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. W ten sposób na wesoło obchodzono tam pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Co ważne, uczniowie i nauczyciele wspólnie wzięli udział w zabawie, przebierając się za przedstawicieli różnych zawodów.

- „Zorganizowaliśmy imprezę, która ma na celu przedstawienie wszystkich zawodów świata. Jak widać, mamy tu pielęgniarkę oraz budowniczego, ale myślę, że jakikolwiek byście sobie zawodów nie wymyślili, to i tak one się tutaj znajdą. (…) Chcieliśmy również pokazać, że nauczyciele też umieją się bawić z młodzieżą, a nie tylko być sztywnymi belframi.” - powiedzieli nam Monika Androsiuk i Fabian Dzieżyc, nauczyciele ZSO w Zambrowie.

Pomysł na spędzanie w taki sposób „dnia wagarowicza” spodobał się bardzo uczniom, którzy w większości dostosowali się do zaleceń i przyszli ubrani w kolorowe stroje. Na imprezie zagościli m.in. policjanci, strażacy, pielęgniarki, nauczycielki, zakonnice i zakonnicy, drwal, a także piłkarze. Zwieńczeniem tej zabawy był wybór najlepiej prezentującej się klasy. 

Ponadto w ramach pierwszego dnia wiosny rozegrany został mecz w piłkę siatkową - uczniowie kontra nauczyciele. W pojedynku tym górą byli uczniowie, którzy pokonali swoich nauczycieli 29:27.

Pomysł na przebieranie się w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zapoczątkowany został w minionym roku, kiedy to uczniowie i nauczyciele aktywnie uczestniczyli w piżama party.

Poniżej galeria zdjęć oraz skrót video z dzisiejszej imprezy. Polecamy:
:: Społeczność MP6 radośnie przywitała wiosnę [foto]
:: Smaczna lekcja języka niemieckiego w „Czerwoniaku”
:: Dwójka uczniów SP3 laureatami ogólnopolskiego konkursu Owocki.com.pl
:: „Wszystkie Kolory Świata” w SP4
:: Dzień Kobiet w ZSO [foto+video]
:: O uzależnieniach dyskutowano w ZS1
:: Nietypowa lekcja adeptów sztuki policyjnej
:: Dzień Myśli Braterskiej w Zambrowie
:: Delegacja „Czwórki” z wizytą w Finlandii
:: „Dawno, dawno temu…” w SP3
:: Sukcesy uczniów MG1 w konkursie „Epoka Prymasa Tysiąclecia”
:: Zambrowski ZS1 wśród najlepszych szkół w regionie


ZSO przywitało wiosnę [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się