:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

ZSM wyremontuje drogę osiedlową [foto]

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców bloków Bema 1, 3, 5 i 7. Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wyremontuje nawierzchnię drogi osiedlowej. Prace te będą wiązały się jednak z przejściowymi utrudnieniami.

Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w tym tygodniu rozpocznie remont zniszczonej nawierzchni drogi osiedlowej przy ul. Bema pomiędzy blokami 1,3,5 i 7. W związku z prowadzonymi pracami mieszkańcy osiedla muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jak udało nam się dowiedzieć, remontem zostanie objęty odcinek od budynku śmietnika przy bloku Bema 3 do wyjazdu na główną ulicę Bema. W ramach prac zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa drogi i parkingów na nawierzchnię z kostki brukowej. Jak zdradził nam prezes ZSM Zbigniew Korzeniowski, inwestycja ta będzie podzielona na dwa etapy.

- „Planujemy to zrobić w dwóch etapach, po to, żeby zapewnić jakąś logistykę przy blokach oraz żeby była jak najmniejsza uciążliwość dla mieszkańców tego osiedla. W pierwszym etapie prace będą prowadzone do progu zwalniającego z przejściem dla pieszych. Jak to będzie zakończone, to w drugim etapie wykonamy odcinek do ulicy Bema.” - powiedział nam Zbigniew Korzeniowski, prezes Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Koszt inwestycji wyniesie ponad 90 tys. zł. Wykonawcą inwestycji będzie zambrowska firma „Trans Bruk Usługi Drogowo Budowlane i Transport” Adama Kumycza. Prace powinny zakończyć się do połowy listopada, jednak jak informuje nas prezes ZSM, jeżeli będą sprzyjające warunki atmosferyczne, to inwestycja może zakończyć się nawet do 31 października.

W związku z rozpoczęciem prac zarząd Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Zambrowie zwraca się do wszystkich mieszkańców tego osiedla z prośbą, aby od jutra (10 października) nie parkować samochodów na parkingu przy drodze oraz na przydrożnym chodniku.

Przypominamy, że będzie to kontynuacja rozpoczętego w 2016 roku remontu drogi osiedlowej na tej ulicy. W maju 2016 roku Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wyremontowała odcinek od zakrętu przy bloku Białostocka 29 do śmietnika przy bloku Bema 3.

Polecamy:
:: ZSM zakończyła remont nawierzchni drogi osiedlowej [foto]
:: Będą utrudnienia w ruchu na osiedlu Północ. ZSM planuje remont dróg [foto]

:: Kiedy znów będzie można popływać?
:: Remont Grunwaldzkiej z poślizgiem [foto]
:: OWR Caritas zyskał nowe ogrodzenie [foto]
:: Było tanio, zrobiło się drogo
:: Zrewitalizują tereny przy ul. Magazynowej [foto]
:: Łazienki w SOSW przeszły remont [foto]
:: Remonty dróg powiatowych dobiegły końca [foto]
:: Przyglądamy się miejskim inwestycjom [foto]
:: Postępy przy budowie nowego skrzydła Sądu Rejonowego w Zambrowie widać „gołym” okiem [foto]
:: Uwaga kierowcy! Zmiany na „ósemce”

ZSM wyremontuje drogę osiedlową [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się