:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Znamy laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych w podstawówkach

edukacja, Znamy laureatów finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych podstawówkach - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 17/03/2014 00:00

W powiecie zambrowskim 22 uczniów wywalczyło 26 tytułów laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Natomiast dziesięciu uczniów może się poszczycić tytułem finalisty.

Spośród prawie 1100 tytułów laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych ze szkół podstawowych całego województwa, 26 należy do uczniów z naszego powiatu. 19 tytułów laureata uzyskali uczniowie z miasta Zambrów, a 7 - uczniowie z gmin wiejskich.

Najwięcej tytułów laureata wojewódzkich konkursów w roku szkolnym 2013/2014 wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Z tej szkoły aż 9 uczniów zdobyło tytuł laureata wojewódzkiego konkursu. Są wśród nich podwójni laureaci - Maja Dmochowska została laureatką w konkursie z języka polskiego i języka angielskiego, Maria Godlewska w konkursie z języka polskiego i przyrody, a Wiktoria Woroszyło w konkursie z matematyki i przyrody. Uczennice Anastazja Piórkowska i Iga Baczewska zostały laureatkami wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego. Ponadto Filip Kołakowski jest laureatem konkursu z języka polskiego, Paweł Konopka z historii, Michał Boguszewski z matematyki, a Bartosz Dybowski z przyrody. Daje to w sumie 12 tytułów laureata w jednej szkole. Ponadto jest jeszcze troje finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Maciej Śledziewski i Bartosz Dybowski uzyskali je w konkursie z języka polskiego, natomiast Julia Modzelewska – z języka angielskiego.

W Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie w tym roku jest 4 laureatów. Troje z nich to „historycy”: Julia Gałązka, Paweł Kozłowski i Piotr Tekliński. Natalia Soczyńska zdobyła natomiast tytuł laureata w konkursie z języka polskiego, a Julia Gałązka – z języka rosyjskiego. Finalistką dwóch konkursów przedmiotowych została ponadto Gabriela Majchrzak (język polski i historia).

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie laureatką konkursu matematycznego została Adriana Rybicka. Ponadto tytuł laureata w konkursie z informatyki uzyskał Jakub Trzaska. Ten sam uczeń został finalistą konkursu z języka angielskiego, a rok wcześniej, jako piątoklasista uzyskał tytuł laureata konkursu matematycznego.

Dwójką laureatów może poszczycić się dyrekcja Szkoły Podstawowej w Starym Laskowcu. Jakub Krystosiak został laureatem konkursu matematycznego, natomiast Karolina Zalewska - konkursu z języka angielskiego.

W Szkole Podstawowej w Rutkach również uczy się dwóch laureatów. Kamil Śleszyński zdobył ten tytuł w konkursie z matematyki, a Karol Duchnowski – z przyrody. Do szkoły tej uczęszcza także finalistka konkursu z języka polskiego – Beata Grodzka.

W Szkole Podstawowej w Starym Zakrzewie jedna uczennica uzyskała tytuł laureata. Jest nią Emilia Ewa Suchta, która zmagała się ze sprawdzianem z historii. W Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie także jest jeden laureat - Andrzej Tyborowski wywalczył ten tytuł w konkursie z matematyki.

Po jednym laureacie uczy się również w Szkole Podstawowej w Szczodruchach i Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Szumowie. W przypadku pierwszej placówki tytuł ten zdobył Rafał Rudnicki w konkursie z matematyki, natomiast drugiej – Marcin Dąbrowski w konkursie z języka angielskiego. Do szkoły w Szczodruchach uczęszcza także finalistka konkursu z języka polskiego – Justyna Kołakowska.

Wśród finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych znalazła się także trójka uczniów z innych szkół podstawowych naszego powiatu. Natalia Skudzińska z placówki w Osowcu oraz Mariusz Gosk z Kołak Kościelnych uzyskali ten tytuł w konkursie z języka polskiego. Natomiast Martyna Chomko z SP w Porytem Jabłoni została finalistką konkursu z matematyki.

Wszystkim laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. Przypominamy, że laureaci konkursów z języka polskiego, matematyki, historii i przyrody będą zwolnieni ze sprawdzianu szóstoklasisty, który odbędzie się 1 kwietnia. Laureaci tego dnia mają wolne, a jako wynik egzaminu uzyskują maksymalną ilość 40 pkt.

Polecamy:
:: Uczniowie "Piątki" z wizytą w POW
:: Sukces uczniów i rodziców „Trójki” w konkursie „Mam 6 lat”
:: Przedszkolaki zaprezentowały swój talent [foto]
:: Bal karnawałowy w MP6
:: CoderDojo w zambrowskiej „Piątce”
:: Trwają zapisy do przedszkoli
:: Wychowankowie Bursy odwiedzili SOSW
:: Mercuriale najlepsi w rozgrywkach przy SP4
:: Igrzyska w Soczi tematem konkursów w zambrowskiej "Czwórce"
:: Nowa siedziba MP1 [foto]
:: Akademia Malucha pożegnała karnawał
:: Ostatki w Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki
:: Trwają zapisy do największego w Polsce konkursu wiedzy o Internecie
:: Wyłoniono zwycięzców powiatowego etapu konkursu recytatorskiego
:: Uczniowie „Czwórki” nie marnują wody
:: Sukces uczniów z Osowca w wojewódzkim konkursie plastycznym

Reklama

Znamy laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych w podstawówkach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Księgowa oraz Pracownik

Primarol Robert Grzymała Paproć Duża 84 poszukuję pracownika na stanowisko księgowej. Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości, umiejętność..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam komplet wypoczynkowy

Sprzedam prawie nowy komplet wypoczynkowy w modnym morskim kolorze, meble były kupionre rok temu w sklepie Agata Meble, kanapa + fotel + duża pufa...


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek !

! Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić dla siebie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem?..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Pomocnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik kucharza sushi. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy ;)..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"