:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Złóż deklarację i skorzystaj z dotacji do wymiany starego pieca węglowego

samorząd, Złóż deklarację skorzystaj dotacji wymiany starego pieca węglowego - zdjęcie, fotografia

Chcesz ogrzewać dom tanio, zdrowo i wygodnie? Pozbądź się starego pieca węglowego! Złóż deklarację i uzyskaj nawet do 13 tys. zł dofinansowania na wymianę źródła ogrzewania i instalacji! Termin składania wniosków wydłużono do 26 kwietnia.

Do tej pory chęć uczestnictwa w projekcie pn. „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Zambrowie” wyraziło 81 właścicieli nieruchomości. Przypominamy, że przedsięwzięcie skierowane jest do 100 właścicieli, współwłaścicieli lub osób posiadających prawo do dysponowania nieruchomościami położonymi na terenie Zambrowa przy istniejących sieciach gazowych lub posiadających umowy z zakładem gazowniczym na przyłącza i rozbudowę sieci gazowej do końca 2018 roku. W związku z tym, że pozostało jeszcze 19 wolnych miejsc, Urząd Miasta wydłużył termin przyjmowania deklaracji do 26 kwietnia (środa).

Koszt pojedynczej instalacji szacowany jest na 16 tys. zł, przy czym odbiorca pokryje jedynie 20% kosztów kwalifikowanych, tj. 3,2 tys. zł. Do wydatków tych wliczone zostało projektowanie, dostawa materiałów i urządzeń, montaż i uruchomienie instalacji, przeszkolenie z obsługi, przeglądy i konserwacje wymagane warunkami gwarancji producentów.

Projekt pn. „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych w Zambrowie” realizowany jest przez Gminę Miasto Zambrów w celu ograniczenia emisji pyłów i gazów, w tym CO2, w ramach tzw. „niskiej emisji”. Jego realizacja planowana jest na lata 2017 – 2019.

Do artykułu załączamy druki deklaracji oraz szczegółowy regulamin projektu. Dokumenty te są również dostępne w Wydziale Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Zambrów - od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 - 15:30, pokój nr 228, w budynku Urzędu przy ul. Fabrycznej 3, 18-300 Zambrów. Tam też należy w terminie do 26.04.2017 r. złożyć wypełnione deklaracje w wersji papierowej.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz zasad rekrutacji można uzyskać pod nr telefonu: 86 271 22 10, wew. 27.

Polecamy:
:: Czy targowica rolna powstanie w naszym powiecie?
:: Dzieci z gminy Zambrów skorzystają z miejskich przedszkoli
:: Rok z programem Rodzina 500+. Podsumowanie
:: Miasto chce zmniejszyć emisję pyłów i gazów

Złóż deklarację i skorzystaj z dotacji do wymiany starego pieca węglowego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org