:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Zima wraca do Zambrowa? Przed nami kolejne przymrozki

meteo, wraca Zambrowa Przed kolejne przymrozki - zdjęcie, fotografia

Przed nami kolejna bardzo zimna noc. Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wydało ostrzeżenie przed przymrozkami.

W całej Polsce od kilku dni przeżywamy załamanie pogody. W niektórych częściach Polski pada śnieg i występują przymrozki. To zjawisko ma miejsce również w naszym regionie. W minioną niedzielę za oknami mogliśmy obserwować opady śniegu, jednak dodatnia temperatura sprawiła, że biały puch szybko topniał. Niestety w nocy z niedzieli na poniedziałek oraz w z poniedziałku na wtorek temperatura spadła poniżej 0°C i wynosiła nawet – 7°C.

Prognozy meteorologów na dzisiejszą noc (z wtorku na środę) nie są optymistyczne. Synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku ostrzegają, że w tym czasie na terenie województwa podlaskiego pojawią się przymrozki.

- „Prognozowana temperatura minimalna w nocy z 18 na 19 kwietnia wyniesie od -4°C na północy do -1°C na południu województwa, natomiast przy gruncie spadek temperatury do -7°C.” - informuje dyżurny synoptyk Magdalena Pękała.

W związku z tym meteorolodzy wprowadzili 1. stopień zagrożenia. 

Polecamy:
:: Przed nami ciepły, wiosenny weekend
:: Pierwszy dzień wiosny. Żegnamy zimę! [foto]
:: Przedwiośnie w Zambrowie i okolicy [video]
:: Był śnieg. Będzie mróz...
:: Nawrót zimy. Bardzo trudne warunki na drogach i chodnikach
:: Uwaga na marznące opady
:: Nadal będzie zimno!
:: Synoptycy ostrzegają: jeszcze będzie wiało!
:: Uwaga ślisko!

Zima wraca do Zambrowa? Przed nami kolejne przymrozki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org