:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego. Kurs już w weekend!

wydarzenia, Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego weekend! - zdjęcie, fotografia

Masz skończone 18 lat i chciałbyś zostać opiekunem podczas kolonii wakacyjnych dla dzieci i młodzieży? A może jesteś nauczycielem, planujesz wyjazd z młodzieżą i nie masz niezbędnych kwalifikacji? Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie zaprasza do udziału w kursie na wychowawców kolonijnych.

Kurs na wychowawcę wypoczynku odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia w sali parafialnej przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Zajęcia rozpoczną się w sobotę, o godz. 9.15.

Kurs skierowany jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Zajęcia prowadzone będą przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami i będą trwały 36 godzin lekcyjnych. Warunkiem ukończenia kursu jest obecność i zdanie egzaminu końcowego, który odbędzie się na zakończenie. Po zdaniu egzaminu, każdy uczestnik otrzyma uprawnienia wychowawcy wypoczynkowego, które będą ważne bezterminowo.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w kursie. Więcej informacji i zapisy prowadzi ks. Robert Czeladko pod numerem tel: 533440005. Ilość miejsc ograniczona. Koszt – 100 zł.

Polecamy:
:: „Trójca” zaprasza na letnie obozy - zostały ostatnie miejsca!
:: Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego
:: Pływalnię czeka duży remont. Obiekt może być nieczynny nawet 3 miesiące
:: Ponad 88 tys. wejść na basen i lodowisko w 2016 roku
:: Seanse w tężni solnej za złotówkę!
:: Już się nie poślizgasz ...
:: Ostatnie dni na łyżwy?
:: Jutro wstęp na lodowisko bezpłatny!
:: Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik
:: Lodowisko w przyszłym tygodniu?

Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego. Kurs już w weekend! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org