:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Zdjęcia przedszkolaków MP3

edukacja, Zdjęcia przedszkolaków - zdjęcie, fotografia

Wzorem lat ubiegłych przez najbliższe tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dzisiaj publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie funkcjonuje 7 oddziałów, do których uczęszcza w sumie 190 dzieci.

Najmłodszą grupą wiekową jest oddział Barbary Dołęgowskiej, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Grupa liczy 28 dzieci, jednak w dniu naszej wizyty w przedszkolu było tylko 15 dzieci.

Drugą grupę stanowią dzieci 3- i 4-letnie, których wychowawczynią jest Iwona Szymańska. W grupie jest 30 dzieci, w dniu naszej wizyty było tylko 21. Dzieci w tej grupie lubią zajęcia plastyczne, m.in. malowanie farbami i rysowanie kredkami. Niektóre dzieci mają swoje ulubione zabawy.

- „Najbardziej lubię się bawić z Gabrysią w domek. Bawię się też lalkami.” - powiedziała nam 3-letnia Lenka Antulewicz.

Kolejna grupą, do której uczęszcza 30 dzieci w wieku 4 lat, zajmuje się pani Barbara Bukowska. W dniu naszej wizyty na zajęciach było 22 dzieci.

Czwartą grupą jest oddział pań Grażyny Krukowskiej i Emilii Szcześniak, do którego uczęszczają maluchy w wieku od 5 do 6 lat. Grupa liczy 30 dzieci. W dniu robienia zdjęć obecnych było 26 dzieci. Dziewczynki z tej grupy powiedziały nam, że lubią bawić się piłeczką oraz kucykami. Chłopcy mają oczywiście nieco inne zainteresowania.

- „Lubię bawić się samochodem z torami.” - powiedział nam Konrad Skoczeń z grupy pani Grażyny Krukowskiej i Emilii Szcześniak.

Kolejną grupą są również 5 i 6-latki. Ich wychowawczyniami są panie: Magdalena Jasińska, Jolanta Burak oraz pomoc – Ewa Tryniszewska. Do grupy tej uczęszcza 28 dzieci.

Dwie grupy przedszkolne mieszczą się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie. Uczęszczają do nich dzieci 5 i 6-letnie. Opiekunem pierwszej z nich jest pani Elżbieta Jałbrzykowska, a drugiej - Wanda Łaska. Łącznie w oddziale przedszkolnym SP3 uczy się 44 dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dołączonej do artykułu. W kolejnych tygodniach będziemy publikować zdjęcia grupowe z innych zambrowskich przedszkoli.

Galeria przedszkolaków z roku 2012/2013:
:: Galeria naszych milusińskich - MP1
:: Galeria naszych milusińskich - MP4
:: Galeria naszych milusińskich - MP3
:: Galeria naszych milusińskich - MP6

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych milusińskich - 6-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 5-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 4-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 3-latki

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki

Zdjęcia przedszkolaków MP3 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się