:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Zdjęcia przedszkolaków MP1

edukacja, Zdjęcia przedszkolaków - zdjęcie, fotografia

Dziś ostatni z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 1 zajęcia prowadzone są w 6 grupach. Dwie z nich, do których uczęszczają 6- i 5-latki, mieszczą się poza budynkiem przedszkola. Jedna w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyszyńskiego, a druga - w budynki Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W MP1 jest jedna grupa 2,5- i 3-latków. Liczy ona 25 dzieci, a zajęcia prowadzą panie: Małgorzata Kunikowska, Katarzyna Reczko oraz pomoc nauczycielska - Małgorzata Orłowska.

Kolejna grupa to dzieci 3- i 4-letnie. Jest ich w sumie 29. Opiekę nad nimi sprawują: Małgorzata Wulczyńska i Elżbieta Jakubiak. Zapytaliśmy przedszkolaki z tej grupy, co podoba im się w przedszkolu.

- „Najbardziej lubię bawić się w chowanego.” - powiedział nam Michał Grabowski.

Z kolei Wiktor Kaczyński i Franek Stefanowicz z tej samej grupy lubią bawić się samochodami, Zosia Gosk lubi wycinać, a Ula Kulesza - rysować kredkami.

Grupa czterolatków w „Akademii Malucha” liczy 29 dzieci. Zajęcia prowadzą w niej: Hanna Modzelewska i Katarzyna Reczko.

Dzieci pięcioletnie stanowią jedną, 28-osobową grupę. Wychowawczyniami są panie: Krystyna Ferenc i Justyna Przeździecka.

- „Lubię bawić się w berka. Moja ulubiona zabawka to konik (…) W przedszkolu nauczyliśmy się piosenki o Paku.” - powiedziała nam 5-letnia Iga Zaremba.

Kolejną grupą są 6- i 5-latki. Jest ich w sumie 25. Zajęcia odbywają się na parterze budynku Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Opiekunkami tej grupy są: Dorota Kapica i Katarzyna Talarska.

6-latki w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Zambrowie na zajęcia uczęszczają z kolei do budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Grupą, która liczy 28 dzieci, opiekuje się pani Krystyna Kulesza i Barbara Tabędzka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie. Poniżej zbiór linków do artykułów z galerią zdjęć grupowych MP3, MP4 i MP6, które publikowaliśmy w minionych tygodniach oraz linki do artykułów z poprzednich lat.

Galeria przedszkolaków z roku 2013/2014:
:: Galeria naszych milusińskich - MP6
:: Galeria naszych milusińskich - MP4
:: Galeria naszych milusińskich - MP3

Galeria przedszkolaków z roku 2012/2013:
:: Galeria naszych milusińskich - MP1
:: Galeria naszych milusińskich - MP4
:: Galeria naszych milusińskich - MP3
:: Galeria naszych milusińskich - MP6

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych milusińskich - 6-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 5-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 4-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 3-latki

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki

Zdjęcia przedszkolaków MP1 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się