:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Wądołkach [foto]

Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu w Wądołkach. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. To już kolejne w ostatnim czasie tak niebezpieczne zdarzenie w tym miejscu.

Do zdarzenia doszło dziś, 11 sierpnia około godziny 11:10 na skrzyżowaniu drogi gminnej i powiatowej w miejscowości Wądołki-Bućki. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe: nissan na warszawskich numerach rejestracyjnych i mazda na łomżyńskich numerach rejestracyjnych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę nissana wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej od strony Starych Wądołk. Nie dostosował się on do znaku „stop” i uderzył w jadącą od strony Grzymał w kierunku Zambrowa mazdę.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko, podróżujące mazdą. Dziecku na miejscu udzielono pomocy medycznej, natomiast kierowca został przewieziony do szpitala. W chwili pisania artykułu ruch na skrzyżowaniu w Wądołkach-Bućkach (przy zakładzie Zam-Bruk) był zablokowany.

Przypomnijmy, że było to już kolejne zdarzenie drogowe na tym skrzyżowaniu w przeciągu ostatnich czterech miesięcy. W maju w niemal identycznych okolicznościach doszło do tragicznego wypadku. Wówczas osobowy opel zderzył się z busem, którego kierowca poniósł śmierć na miejscu. Miesiąc później osobowe audi wymusiło pierwszeństwo na osobowym seacie. Warto podkreślić, że we wszystkich przypadkach sprawcami wypadków były osoby spoza powiatu zambrowskiego. Przyczynami tych zdarzeń było najprawdopodobniej opieranie się na nawigacji, a nie znakach drogowych.


Polecamy:
:: Kolejny groźny wypadek na skrzyżowaniu w Wądołkach [foto]
:: Śmiertelny wypadek w Wądołkach [foto]

:: Uwaga kierowcy! Ruch na DK63 zablokowany [aktualizacja]
:: Kibice Olimpii zawróceni do domu po udaremnieniu bójki przez policję [video]
:: Dachowała pod wiaduktem [foto]
:: 18-latka ponad dwukrotnie przekroczyła prędkość i straciła prawo jazdy
:: Nie zatrzymał się do kontroli. Odpowie za przestępstwo
:: Nie zatrzymał się do kontroli drogowej
:: Bezgotówkowe płacenie za mandaty w miejscu wykroczenia
:: Młody zambrowianin utonął w Jeziorze Białym
:: Śmiertelny wypadek w Wyszomierzu [foto]
:: Motocykl zderzył się z osobówką [foto]
:: Jechał na „podwójnym gazie”


Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Wądołkach [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org