:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Zderzenie dwóch osobówek na drodze Zambrów – Cieciorki [foto]

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze Zambrów - Cieciorki. Jednego z kierowców trzeba było przetransportować do szpitala w Łomży. Kierowca drugiego pojazdu był natomiast nietrzeźwy, jednak paradoksalnie to nie on miał być sprawcą zderzenia pojazdów. Szczegółowe okoliczności są jednak badane przez funkcjonariuszy.

Dzisiaj około godz. 16:25 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze Zambrów - Cieciorki. Na miejsce od razu udała się policja, straż i pogotowie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca opla corsy na zambrowskich numerach rejestracyjnych prawdopodobnie w ostatniej chwili zobaczył jadącego przed nim woźnicę, który mógł być nieoświetlony, zaczął raptownie hamować i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka osobowym bmw, również na zambrowskich numerach rejestracyjnych.

W wyniku zderzenia ucierpieli obaj kierowcy, jednak tego z opla trzeba było przetransportować do szpitala w Łomży. Z kolei kierowca bmw, jak się okazało, był nietrzeźwy. Na ten moment nie wiadomo natomiast, czy jadący drogą wóz konny był oświetlony czy nie. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego wypadku.

W chwili pisania tego artykułu droga Zambrów - Cieciorki w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Polecamy:
:: Pirat zatrzymany dopiero w Szepietowie [foto]
:: Kronika kryminalna z 2 stycznia 2018 r.
:: Jeden wypadek, pięć kolizji oraz dwa potrącenia pieszych
:: Policja apeluje - nie bądźmy obojętni!
:: Prewencyjne działania w szkołach na terenie zambrowskiej gminy [foto]
:: Policjanci z kamerami na mundurach. Podlascy policjanci na pierwszy strzał


Zderzenie dwóch osobówek na drodze Zambrów – Cieciorki [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się