:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekkie zachmurzenie

„Zbrzeźnica Cup” już w najbliższą sobotę!

Kiedy: 2018-08-04 , godzina: 09:00 | Gdzie: boisko w Zbrzeźnicy

piłka nożna futsal, „Zbrzeźnica Cup” najbliższą sobotę! - zdjęcie, fotografia

Strażacy ochotnicy ze Zbrzeźnicy zapraszają w najbliższą sobotę wszystkich kibiców na turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Udział w zawodach potwierdziło 9 drużyn.

 

III Turniej Dzieci i Młodzieży w Piłkę Nożną „Zbrzeźnica Cup”o Puchar Wójta Gminy Zambrów odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 sierpnia na boisku w Zbrzeźnicy. Początek zaplanowano na godzinę 9:00.

Udział w zawodach potwierdziło dziewięć drużyn ze Starego Laskowca, Starego Skarżyna, Łętownicy, Porytego Jabłoni, Ład Borowych, Rutek, Zań Leśnicy, Szumowa oraz Zbrzeźnicy.

Warto nadmienić, że turniej w Zbrzeźnicy wchodzi w skład projektu „Żeglujemy-Żonglujemy”, który realizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Zbrzeźnicy.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego dopingu młodych piłkarzy na boisku w Zbrzeźnicy w sobotę, 4 sierpnia o godzinie 9:00.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


„Zbrzeźnica Cup” już w najbliższą sobotę! komentarze opinie

  • gość 2018-08-02 13:44:05

    wójt tylko w piłeczkę wierzy a inne dyscypliny coś dla dziewcząt ,nic!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-03 02:56:59

    Proponuje czytać ze zrozumieniem. Turniej organizuje OSP w Zbrzeźnicy a nie Wójt

Dodajesz jako: Zaloguj się