:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Zatrzymane trzy osoby poszukiwane listami gończymi

policja, Zatrzymane osoby poszukiwane listami gończymi - zdjęcie, fotografia

Trzy osoby poszukiwane listami gończymi zostały zatrzymane. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za przestępstwa dotyczące oszustw, spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz niepowrót do Zakładu Karnego.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie uzyskali pod koniec stycznia informacje na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych listami gończymi.

Dzięki współpracy jednostek terytorialnych, w tym z Komisariatem Policji w Bystrzycy Kłodzkiej, mundurowi zatrzymali 41–letniego zambrowianina uchylającego się od obowiązku alimentacyjnego oraz niepowrotu do Zakładu Karnego w wyznaczonym terminie. Następnie funkcjonariusze Komisariatu Policji w Markach zatrzymali 44–letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego poszukiwanego również listem gończym przez sąd w Wołominie za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Zatrzymań dokonano na terenie działań powyższych jednostek.

W miniony piątek zambrowscy funkcjonariusze na terenie powiatu wysokomazowieckiego zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez sąd w Warszawie. Tym razem chodzi o 34–letnią mieszkankę powiatu zambrowskiego, która za oszustwa najbliższy rok spędzi w więzieniu.

Z wizerunkami, imionami, nazwiskami i podstawowymi danymi osób poszukiwanych listami gończymi, które pochodzą lub w ostatnim czasie zamieszkiwały na terenie Zambrowa lub w miejscowościach powiatu zambrowskiego, można zapoznać się klikając TUTAJ.

Polecamy:
:: Kolizja na DK63
:: Nietrzeźwy leżał tuż przy rzece. Wyciągnęli go policjanci
:: Dachowanie dwóch osobówek [foto]
:: Zaginęła 17-letnia mieszkanka Zambrowa
:: 25 wypadków, 432 kolizje, 47 nietrzeźwych kierowców i 4 tys. mandatów
:: Uwaga kierowcy! Wskutek wypadku droga zablokowana [foto]
:: Zderzenie dwóch osobówek na drodze Zambrów – Cieciorki [foto]
:: Pirat zatrzymany dopiero w Szepietowie [foto]
:: Kronika kryminalna z 2 stycznia 2018 r.

Zatrzymane trzy osoby poszukiwane listami gończymi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org