:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?charytatywne wolontariat, Zaśpiewali charytatywnie Grażyny Garczarek [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 24/03/2019 18:41

3108,74 zł udało się zebrać podczas dzisiejszego koncertu charytatywnego, jaki fundacja „Szansa dla Ciebie” zorganizowała na rzecz Grażyny Garczarek.

 

Fundacja „Szansa dla Ciebie” zorganizowała dzisiaj koncert charytatywny na rzecz jednej ze swoich podopiecznych - Grażyny Garczarek. W sali widowiskowo–kinowej Centrum Kultury w Zambrowie od godz. 15:00 można było usłyszeć wspaniałe wykonania znanych utworów

 

Na scenie zaprezentowali się lokalni wykonawcy: Sylwia Paszkiewicz – Garczarek, Zambrowskie Studio Muzyki i Piosenki „Echo”, Wiktoria Długoborska i wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie, Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”, Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki” oraz Zambrowska Kapela Eli. Nie zabrakło również naszej utalentowanej skrzypaczki Natalii Wojciechowskiej, której na pianinie akompaniowała Michalina Kujawa.

 

Występy bardzo spodobały się zebranej publiczności. Każdy utwór nagradzany był oklaskami, a niektóre piosenki podrywały publiczność do tańca. Na zakończenie gorące podziękowania dla zebranych złożyły prezes fundacji „Szansa dla Ciebie” Teresa Szumowska oraz Grażyna Garczarek.

 

Podczas koncertu wolontariusze z „Czwórki” prowadzili kwestę do puszek. Dzięki hojności przybyłych, na rzecz Grażyny Garczarek udało się dzisiaj zebrać 3108,74 zł. Każdy wrzucony datek wolontariusze nagradzali własnoręcznie zrobionymi kwiatami.

 

Kolejny raz będzie można wspomóc podopieczną „Szansy” w niedzielę, 7 kwietnia. Tego dnia w zambrowskich kościołach pw. Ducha Świętego i Św. Józefa Rzemieślnika będzie można zakupić specjalnie na ten cel przygotowane wielkanocne ozdoby, z których utarg w całości zostanie przeznaczony na rzecz Grażyny Garczarek.

 

Przypomnijmy, że datki można również wpłacać w formie darowizny lub przekazania 1% na niżej podane konto:

STOWARZYSZENIE „SZANSA” W ZAMBROWIE
18-300 Zambrów, ul. Wilsona 1/10

PKO PB:   75 1020 1332 0000 1002 0028 1212

 Grażyna Garczarek samotnie wychowuje adoptowaną, niepełnosprawną 27-letnią córkę, znaną w naszym mieście wokalistkę Sylwię Paszkiewicz-Garczarek. W 2016 roku pani Grażyna zachorowała na raka migdałków, przeszła chemio- i radioterapię radykalną. Obecnie choroba zaatakowała ponownie. Zdiagnozowano u niej złośliwego raka piersi. Leczenie będzie znacznie cięższe niż poprzednio, długie i kosztowne, dlatego potrzebna jest każda pomoc finansowa.

Pani Grażyna Garczarek i Sylwia Paszkiewicz-Garczarek są podopiecznymi zambrowskiego Stowarzyszenia Szansa, są niezwykle aktywne: tańczą i śpiewają w Integracyjnym Zespole „Szansa”, biorą udział w innych proponowanych formach rehabilitacji społecznej poprzez artterapię.

Reklama

Zaśpiewali charytatywnie dla Grażyny Garczarek [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-03-24 21:07:21

  Strasznie mało osób i można powiedzieć symboliczna zebrana kwota. Czy Zambrowiacy nie mają chęci niesienia pomocy innym??? Trochę przykro

 • Gość - niezalogowany 2019-03-24 21:56:04

  Dokładnie takie samo odczucie mam

 • Patryk - niezalogowany 2019-03-24 22:38:11

  Również byłem zaskoczony tak niską frekwencją, a koncert świetny. Dobrym pomysłem był różnorodny repertuar, każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie, znakomite wykonania piosenek, piękne głosy - jedynie na koniec kapela Eli grała stanowczo za głośno co nie było zbyt przyjemne dla uszu, ale to już wina realizatorów dźwięku. ...Najważniejsze jednak było to, że można było choć trochę pomóc Pani Grażynie. Serdecznie pozdrawiam Panią i życzę wiele siły!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-25 08:28:07

  Zgadzam się koncert był bardzo fajny, może trochę Laskowianki przynudzały, ale były do zniesienia. Mamy fantastyczną młodzież, która spisała się świetnie na scenie jak i wolontariusze, którzy z uśmiechem i kwiatkiem witali wszystkich, którzy przybyli na koncert.

 • gość 2019-03-25 09:30:08

  A Widać kwota jest niezła pozdrawiam Wszyscy co dali koncert są świetni Bo nie chceli pieniędzy za to anie że przynudzali

 • Gość - niezalogowany 2019-03-25 14:30:48

  :)

 • gość 2019-03-26 09:55:39

  Cudownie zagrała Natalia Wojciechowska, a "Dłon" w wykonaniu Sylwii Paszkiewicz-Garczarek była piękna.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 13:29:38

  Koncert naprawdę udany, tylko frekwencja niska. Po raz kolejny młodzież udowodniła, że jest super. Wolontariusze z SP 4 spisali się świetnie. Pozdrawiam wolontariuszy oraz ich opiekunki.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 14:09:10

  Wolontariuszka w czarnej sukience i ta, ktora śpiewała zaraz po niej (w okularach) rozwaliły system i były to zdecydowanie dwa najlepsze wykonania koncertu. "Jestes lekiem na całe zlo" i "Małe tesknoty". Zaraz po nich znakomicie zagrała kapela Eli. Gratulacje dla was i cieszymy się ze mamy w Zambrowie tak wspanialych artystów nadających się na zdecydowanie większe sceny!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 14:09:58

  Wolontariuszka w czarnej sukience i ta, ktora śpiewała zaraz po niej (w okularach) rozwaliły system i były to zdecydowanie dwa najlepsze wykonania koncertu. "Jestes lekiem na całe zlo" i "Małe tesknoty". Zaraz po nich znakomicie zagrała kapela Eli. Gratulacje dla was i cieszymy się ze mamy w Zambrowie tak wspanialych artystów nadających się na zdecydowanie większe sceny!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 14:24:47

  Mega udane występy. Po raz kolejny do akcji włączyli się wolontariuszy z " czwórki", kochani macie wielkie serca i jesteście super. Zambrów, jak i wszyscy jego mieszkańcy powinni być z Was dumni. Brawo

 • Gość - niezalogowany 2019-03-26 14:38:02

  Wszyscy którzy wzięli udział w koncercie jak i jego organizacji mają wielkie serducha. Połączył ich jeden wspólny cel, chęć pomocy. Nie na miejscu jest tutaj ocena kto był najlepszy.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Partnerka na wesele

Szukam partnerki na wesele dnia 03.07.2018r, od 35 do 45lat . Proszę o kontakt telefoniczny .


Zobacz ogłoszenie

sala bankietowa

Zapraszamy do nowo otwartej sali w Krajewo Łętowo (dawny Biały Domek). Organizujemy chrzty,przyjęcia urodzinowe i rocznicowe,wesela i itp.


Zobacz ogłoszenie

Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

WENTYLATORY, WIATRAKI,

Zapraszamy do sklepu ROLNIK, przy ulicy Wiśniowej, po wentylatory i mieszacze powietrza do obór. Świeża dostawa, różne rozmiary. Dostępne od ręki.


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.08.2018 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Poznam Miłą Panią w wieku od

POZNAM MIŁĄ PANIĄ W CELU PRZYJAZNI MOŻLIWY SŁAŁY ZWIĄZEK KTÓREJ BRAKUJE DRUGIEJ POLÓWKI SPEDZENIA WSPOLNIE WIECZORY WSPOLNY SPACER ROMANTYCZNA..


Zobacz ogłoszenie

Pracownicy Produkcyjni

Firma KEYLITE RW Polska szuka pracowników do produkcji okien dachowych. Jesteś chętny do pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczenia, lubisz pracę z..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

bielenie obór

oferuję mycie oraz dezynfekcję wapnem obiektów takich jak obory chlewnie budynki gospodarcze elewacje profesjonalnym sprzętem szybki czas realizacji..


Zobacz ogłoszenie

Wynajme kawalerke

Wynajme kawalerke w pelni wyposazona 600 + media (wychodzi okolo ze wszystkim-750zl


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

balony , dekoracje weselne

Chcielibyśmy zaoferować państwu atrakcje weselne, jesteśmy liderem na rynku , Oferujemy dekoracje takie jak Napis miłość 120 cm Napis miłość 100..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"