:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Zaproszenie na ferie z „Trójcą”

rekreacja wypoczynek, Zaproszenie ferie „Trójcą” - zdjęcie, fotografia

Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie zaprasza na białe szaleństwo na nartach w Zakopanem.

Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie, wzorem lat ubiegłych, organizuje obóz narciarski dla dzieci i młodzieży. Jego uczestnicy będą wypoczywać w Zakopanem. Obóz odbędzie się w okresie przyszłorocznych ferii zimowych.

- „Wyjazd na narty jest przygotowany dla tych, co potrafią już szusować i dla tych, którzy pierwszy raz zgłoszą się do wzięcia udziału w zimowisku. Na tych drugich będzie czekał instruktor jazdy na nartach, który będzie prowadził naukę.” - informuje ks. Robert Czeladko.

Organizatorzy zapewniają: zakwaterowanie, wyżywienie (trzy posiłki dziennie), przejazd autokarem sprawdzonej firmy, ubezpieczenie oraz sprzęt narciarski. Opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawować będzie wykwalifikowana kadra.

- „Jedyne co z sobą trzeba zabrać to uśmiech i entuzjazm oraz chęci do szusowania z góry na dół.” - mówi ks. Robert Czeladko.

Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowych informacji osobom zainteresowanym udzieli oraz zapisy przyjmuje ks. Robert z parafii Trójcy Przenajświętszej, tel. 533 440 005.

Przypomnijmy, że podobne obozy księża z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej organizują już od wielu lat. Uczestnicy dotychczasowych wypraw byli zachwyceni. Relację z kolonii zamieszczaliśmy w Aktualnościach na naszym Portalu. Linki poniżej.Polecamy:
:: Młodzież z Zambrowa wyjechała na obóz do Zakopanego
:: Białe szaleństwo w Zakopanem [foto]
:: Białe szaleństwo w Zakopanem [foto]
:: 150 uczestników wyruszyło na białe szaleństwo do Zakopanego
:: Szusowali po stokach w Białym Dunajcu
:: Spędzili ferie w górach
:: Obóz narciarski 2010 w Białym Dunajcu
:: Wywiad z ks. Dawidem Rosińskim
:: Udany wypoczynek na nartach


Zaproszenie na ferie z „Trójcą” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się