:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C bezchmurnie

Zapraszamy na spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

Kiedy: 2018-05-22 , godzina: 16:30 | Gdzie: Centrum Kultury w Zambrowie, Wyszyńskiego 2a

edukacja, Zapraszamy na spotkanie sędzią Anną Marią Wesołowską - zdjęcie, fotografia

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotka się w przyszłym tygodniu z zambrowską młodzieżą oraz rodzicami, dyrektorami szkół, nauczycielami i pracownikami służb pomocowych. Zapraszamy!

Dyrekcja Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie oraz Burmistrz Miasta Zambrów zapraszają na spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską, które odbędzie się 22 maja 2018 r.o godz. 16:30 w sali widowiskowo-kinowej MOK w Zambrowie.

Popołudniowe spotkanie przeznaczone jest dla rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli, pracowników służb pomocowych.  Obejmować ono będzie zagadnienia dotyczące m.in.: wagi negatywnych skutków zaniedbań wychowawczych oraz tego, jakie wywierają one piętno na naszych dzieciach, przemocy, agresji, cyberprzemocy, wczesnej inicjacji seksualnej.

Przed południem sędzia Anna Maria Wesołowska spotka się dwukrotnie z zambrowską młodzieżą. O godz. 10.00 odbędzie się konferencja dla uczniów klas drugich i trzecich Miejskiego Gimnazjum nr w Zambrowie, a o godz. 12.30 dla uczniów klas VII ze wszystkich zambrowskich szkół podstawowych oraz ich nauczycieli. Na tych spotkaniach poruszane będą tematy dotyczące wszelkich zagrożeń współczesnego świata i ich wpływie na życie młodego człowieka. Pani sędzia spróbuje uświadomić młodym ludziom, że coś co jest dla nich dowcipem, wybrykiem, żartem może stać się przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności.

Pomysłodawczynią i organizatorką spotkania jest pedagog Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie - Marta Kotowska, która za pośrednictwem naszego portalu pragnie podziękować Burmistrzowi Miasta Zambrów oraz dyrekcji MOPS w Zambrowie za finansowe wsparcie, bez którego nie byłoby możliwe zorganizowanie konferencji, dyrekcji MOK w Zambrowie za bezpłatne udostępnienie sali oraz dyrektorowi Miejskiego Gimnazjum nr 1 za zaufanie, które umożliwia organizację działań profilaktycznych w MG1.


Zapraszamy na spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską komentarze opinie

  • gość 2018-05-22 12:25:25

    he he

Dodajesz jako: Zaloguj się