:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Zapraszamy na wyścigi rowerowe do Szumowa. Zapisy ruszyły!

Kiedy: 2018-05-20 , godzina: 13:30 | Gdzie: Szumowo

rowery i kolarstwo, Zapraszamy wyścigi rowerowe Szumowa Zapisy ruszyły! - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne SPORTEAM oraz Wójt Gminy Szumowo zapraszają wszystkich miłośników rowerów do udziału w wyścigach, które odbędą się w Szumowie. Trwają zapisy!

Wyścigi rowerowe o Puchar Wójta Gminy Szumowo odbędą się w najbliższą niedzielę, 20 maja. Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne SPORTEAM oraz Urząd Gminy Szumowo. Zawody będą rozgrywane z podziałem na dzieci, młodzież i dorosłych. Początek o godz. 13:30.

Dla niepełnoletnich uczestników przygotowano trasę o długości 1200 m na pętli ograniczonej ulicami Szumowa: Zygmunta Przeździeckiego, 1. Maja, Dolną i Wyzwolenia.

Podział na kategorie startowe oraz ilość okrążeń do przejechania wygląda następująco:
:: dzieci (oddziały przedszkolne) – 200 m,
:: uczniowie z rocznika 2009-2010 – 1 okrążenie (1200 m),
:: uczniowie z rocznika 2007-2008 – 2 okrążenia (2400 m),
:: uczniowie z rocznika 2005-2006 – 4 okrążenia (4800 m),
:: uczniowie z rocznika 2002-2004 – 6 okrążeń (7200 m).

Dla pozostałych uczestników wyścigi zostaną przeprowadzone na pętli ograniczonej miejscowościami: Szumowo – Radwany Zaorze – Zaręby Jartuzy – Szumowo z następującym podziałem:
:: kobiety - 1 okrążenie,
:: mężczyźni (rowery inne niż szosowe) - 2 okrążenia,
:: mężczyźni (rowery szosowe) - 3 okrążenia.

W kategorii rowerów szosowych organizatorzy wprowadzili dodatkowo odrębną klasyfikację dla uczestników do 50. roku życia i powyżej 50. roku życia.

Zawody w kategoriach dzieci i młodzieży będą prowadzone przy zamkniętym ruchu drogowym, natomiast wyścigi dorosłych przy ograniczonym ruchu drogowym. W czasie wyścigów wszystkich startujących obowiązuje posiadanie kasku.

Osoby chętne do udziału w imprezie mogą zgłaszać się do 19 maja poprzez stronę www.sporteam.zambrow.pl. Zapisy prowadzone będą także w dniu zawodów w godz. 12:30 – 13:30. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego (do pobrania z załącznika do tego artykułu). Zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca, otrzymają puchary. Ponadto dla każdego uczestnika przewidziano pamiątkowy medal.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w wyścigach!
Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Zapraszamy na wyścigi rowerowe do Szumowa. Zapisy ruszyły! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się