:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia!

religia, Zapraszamy Wieczór Uwielbienia! - zdjęcie, fotografia

W środę, 4 stycznia zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Do rozpoczęcia nowego roku we wspólnej modlitwie zachęcają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa.

Nowy rok - nowe postanowienia, nowe wyrzeczenia, a może nowe życie z Jezusem? Może to jest właśnie ten moment, aby pójść za Jego słowem, aby podjąć decyzję przyjęcia Go do swego serca i swojej codzienności. Jeśli chcesz doświadczyć mocy Bożej, przemiany duchowego życia, pogłębić relację ze Zbawicielem, a może po prostu wspólnie się pomodlić, przyjdź w środę na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie i oddaj się Adoracji Najświętszego Sakramentu!

- „Rozpocznij ten rok z Bożym błogosławieństwem. Pozwól, aby Chrystus działał w twoim życiu. Oddaj Mu swoje problemy i żyj w Jego świetle, podążając z Nim każdego dnia. Jeżeli On będzie u ciebie na pierwszym miejscu, to wszystko będzie na swoim miejscu. Pozwól Jezusowi działać!” – mówią organizatorzy.

Wieczór Uwielbienia odbędzie się w środę, 4 stycznia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek po mszy świętej o godz. 18.00. Do udziału we wspólnej modlitwie serdecznie zapraszają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa.

Polecamy:
:: Żywa szopka w Szumowie
:: O Bożym Narodzeniu w zambrowskiej „Piątce”
:: Szopki bożonarodzeniowe w zambrowskich parafiach [foto+video]
:: Wigilia w OWR Caritas [foto]
:: Świąteczna wieczerza w zambrowskiej bursie
:: Wigilia w Paproci Dużej
:: Zapach świątecznych pierników w szkole
:: Jasełka w wykonaniu najmłodszych [foto]
:: Boże Narodzenie w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych [foto]
:: Świąteczna atmosfera w MP6 [foto]

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się