:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Zapraszamy na Wieczór Chwały

religia, Zapraszamy Wieczór Chwały - zdjęcie, fotografia

Ksiądz dziekan Jerzy Samsel oraz Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Wieczernik" serdecznie zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic do wspólnej modlitwy podczas dzisiejszego Wieczoru Chwały.

Tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” organizuje wspólne uwielbienie Pana w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Najbliższy Wieczór Chwały zaplanowano na dziś, 8 stycznia po mszy o godz. 18.00.

Co to znaczy, że jesteś chrześcijaninem? Co cię naprawdę rozpala? A może czujesz się wypalony? Albo pragniesz obmycia z brudu grzechu i bólu oraz orzeźwienia i odświeżenia wiary? – odpowiedzi na te pytania znajdziesz podczas dzisiejszego Wieczoru Chwały w „Trójcy”.

- „Jest tylko jedna droga prowadząca do celu – spotkać osobiście Jezusa. Przyjdź On czeka na ciebie! – zachęcają organizatorzy.

W imieniu ks. dziekana Jerzego Samsela i Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” serdecznie zapraszamy wszystkich na niedzielny Wieczór Chwały.Polecamy:
:: Nowa grota w Ostrożnem [foto+video]
:: Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia!
:: Zmarł ks. kan. Sławomir Banach były proboszcz parafii pw. Ducha Św.
:: Żywa szopka w Szumowie
:: O Bożym Narodzeniu w zambrowskiej „Piątce”
:: Szopki bożonarodzeniowe w zambrowskich parafiach [foto+video]
:: Wigilia w OWR Caritas [foto]
:: Zmarł ks. kan. Sławomir Banach były proboszcz parafii pw. Ducha Św.
:: Wigilia w Paproci Dużej
:: Zapach świątecznych pierników w szkole
:: Jasełka w wykonaniu najmłodszych [foto]
:: Boże Narodzenie w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych [foto]

Zapraszamy na Wieczór Chwały komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org