:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia!

religia, Zapraszamy Wieczór Uwielbienia! - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie w najbliższą środę, 1 lutego. Do wspólnej modlitwy zachęcają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa.

Wieczory Uwielbienia w „Duchu” przyciągają coraz więcej osób i to w różnym wieku. Przychodzą dzieci, młodzież, dorośli i ci bardziej dojrzali. Jedni idą tam z ciekawości, inni chcą się pomodlić, a jeszcze inni szukają tego „czegoś” w swoim życiu. Jedno jest pewne – nikt nie wychodzi taki sam. Obecność żywego Jezusa w Najświętszym Sakramencie odmienia ludzkie serca, wypełnia je miłością, radością i pokojem, pozwala przebaczyć, oczyszcza i uwalnia od codziennych problemów.

Ważne jest, że spotkania te odbywają się w pełnej wolności – nikt nie zmusza do śpiewania, nikt nie odpytuje ze znajomości katechizmu, nikt nic nie musi. W każdą pierwszą środę miesiąca możesz przyjść do kościoła pw. Ducha Świętego, usiąść, posłuchać, rozejrzeć się i po prostu się przekonać, czym jest modlitwa uwielbienia.

Do udziału w najbliższym Wieczorze Uwielbienia, który odbędzie się w środę, 1 lutego w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie, zapraszają ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola młodzieżowa. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

Dlaczego powinniśmy wielbić Boga? Co na ten temat mówi Biblia? Jakie znaczenie ma ono dla naszej modlitwy i życia jako chrześcijanie? Odpowiada Karol Sobczyk ze wspólnoty Głos na Pustyni:Polecamy:
:: Nowa grota w Ostrożnem [foto+video]
:: Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia!
:: Zmarł ks. kan. Sławomir Banach były proboszcz parafii pw. Ducha Św.
:: Żywa szopka w Szumowie
:: O Bożym Narodzeniu w zambrowskiej „Piątce”
:: Szopki bożonarodzeniowe w zambrowskich parafiach [foto+video]
:: Wigilia w OWR Caritas [foto]
:: Zmarł ks. kan. Sławomir Banach były proboszcz parafii pw. Ducha Św.
:: Wigilia w Paproci Dużej
:: Zapach świątecznych pierników w szkole
:: Jasełka w wykonaniu najmłodszych [foto]
:: Boże Narodzenie w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych [foto]

Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się