:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C lekkie zachmurzenie

Zapraszamy na spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem

Kiedy: 2018-10-12 , godzina: 18:00 | Gdzie: MBP w Łomży

wernisaże spotkania, Zapraszamy spotkanie Olgierdem Łukaszewiczem - zdjęcie, fotografia

„Seksmisja i inne moje misje oraz misja obywatela UE” to tytuł spotkania, które odbędzie się w piątek, 5 października w Sali na Poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na wyjątkową podróż śladami „Seksmisji” oraz innych misji Olgierda Łukaszewicza.

 

W piątek, 12 października o godzinie 18:00 w Sali na Poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży przy ulicy Długiej 13 odbędzie się spotkanie autorskie z aktorem teatralnym i filmowym Olgierdem Łukaszewiczem. Powodem wizyty będzie promocja autobiograficznej książki, o której główny bohater opowie podczas nadchodzącego spotkania.

 

Jak czytamy we fragmencie książki Olgierda Łukaszewicza zatytułowanej „Seksmisja i inne moje misje”, która będzie głównym wątkiem piątkowego wydarzenia:

„Nie myślałem o aktorstwie filmowym... No, raczej nie myślałem, choć trochę narcyzmu już we mnie było... Czasami, kiedy jeździłem pociągiem, patrzyłem smętnie w swoje odbicie w szybie i przymierzałem się: czy ja mógłbym być na ekranie?”

 

Książka „Seksmisja i inne moje misje” została napisana w formie wywiadu. Olgierd Łukaszewicz odpowiedział w niej na pytania zadane przez Tomasza Miłkowskiego. Dowiemy się z niej m.in. o początkach pracy aktorskiej czy pracy nad poszczególnymi scenariuszami. W publikacji aktor opowiedział o swoim ulubionym filmie, a nawet o relacjach ze starszymi kolegami po fachu.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.


Olgierd Łukaszewicz - aktor teatralny i filmowy znany z ról m.in. w takich tytułach jak: „Brzezina”, „Sól ziemi czarnej”, „Perła w koronie”, „Dzieje grzechu”, „Wierna rzeka”, „Seksmisja”, „Generał Nil”. Jest założycielem Fundacji My Obywatele Unii Europejskiej im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego. Ponadto jest aktualnie prezesem Związku Artystów Scen Polskich.

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Zapraszamy na spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się