:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Zapraszamy na spotkanie klubu „Polonia Christiana”

wydarzenia, Zapraszamy spotkanie klubu „Polonia Christiana” - zdjęcie, fotografia

Łomżyński Klub "Polonia Christiana" zaprasza do udziału w jutrzejszym spotkaniu z prezesem Fundacji Ad Arma Jackiem Hogą. Tematem będzie "Moralny obowiązek obrony a prawo do posiadania broni".

Najbliższe spotkanie Klubu "Polonia Christiana" odbędzie się w środę, 18 stycznia w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego w Łomży przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166. Tematem głównym będzie „Moralny obowiązek obrony a prawo do posiadania broni”. Wykład poprowadzi prezes Fundacji Ad Arma Jacek Hoga.

Fundacja Ad Arma jest organizacją, jak sama pisze, oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w spotkaniu. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.Klub „Polonia Christiana” w Łomży tworzą ludzie związani z Łomżyńskim Środowiskiem Wiernych Tradycji Łacińskiej, łomżyńskim oddziałem „Civitas Christiana” oraz Łomżyńskim Klubem Myśli Patriotycznej. Klub jest związany z dwumiesięcznikiem „Polonia Christiana” wydawanym przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.


Polecamy:
:: Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka
:: Specjalna oferta na 5-lecie kina
:: Znamy gwiazdy na Dni Zambrowa i Pożegnanie Lata
:: Przed nami piłkarska sobota w Zambrowie
:: Zgłoś się do udziału w I Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Pastorałek

Zapraszamy na spotkanie klubu „Polonia Christiana” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się