:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Zapraszamy na Dni Otwarte do Bursy Szkolnej Nr 1 

edukacja, Zapraszamy Otwarte Bursy Szkolnej - zdjęcie, fotografia

Od poniedziałku, 21 maja Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie zaprasza wszystkich uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjanych i ich rodziców do zapoznania się z ofertą placówki. Zapraszamy na Dni Otwarte!

W dniach 21-25 maja w Bursie Szkolnej Nr 1 przy ul. Obwodowej 2 w Zambrowie organizowane są Dni Otwarte. Placówka zaprasza w godzinach 8:00-18:00 wszystkich zainteresowanych: uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjanych i ich rodziców do odwiedzenia bursy celem zapoznania się z oferowanymi warunkami.

- „Zapewniamy bardzo dobre warunki do nauki i wypoczynku - możliwość zamieszkania w pokojach dwuosobowych (dowolny dobór współlokatora). W bursie znajdują się następujące pomieszczenia do dyspozycji mieszkańców: sala bilardowa, siłownia, świetlica, aneks kuchenny, sala komputerowa, biblioteka, kawiarenka. Zapewniamy również nieograniczony dostęp do Internetu poprzez wi-fi, pracownię komputerową oraz łącze przewodowe w każdym pokoju.” – informuje Małgorzata Pieńkowska, wychowawca w Bursie Szkolnej Nr 1.

Ponadto placówka oferuje ciekawe formy spędzania czasu wolnego, a imprezy i uroczystości organizowane są zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami młodzieży.

Bursa zapewnia zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie (odpłatność tylko za koszty surowca). Istnieje możliwość ubiegania się o częściowe lub całkowite zwolnienie z opłat.      Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 62712634 oraz na stronie internetowej www.bursa.powiatzambrowski.com.

- „Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z oferowanymi warunkami. Przyjdź! Zobacz! I… zostań! Zapraszamy!” – zachęcają organizatorzy Dni Otwartych.

Zapraszamy na Dni Otwarte do Bursy Szkolnej Nr 1  komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się