:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Zapraszamy na bal charytatywny

artykuł sponsorowany, Zapraszamy charytatywny - zdjęcie, fotografia

Chcesz spędzić jeden z sobotnich wieczorów na zabawie przy dobrej muzyce, pomagając mieszkańcowi naszego powiatu? Zapraszamy na bal charytatywny na rzecz Macieja Dębka!

Zapraszamy mieszkańców powiatu zambrowskiego do udziału w walentynkowo-ostatkowym balu charytatywnym na rzecz mieszkańca gminy Szumowo - Macieja Dębka. Impreza zaplanowana jest na sobotę, 10 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Szumowie. Początek o godz. 20.00.

Maciej Dębek to młody mieszkaniec gminy Szumowo, który zamiast cieszyć się życiem leży po wypadku samochodowym i urazie głowy. Lekarze twierdzą, że nie ma z nim kontaktu, lecz jego mama i siostra wiedzą, że jest inaczej. Maciek odpowiada im mrugnięciem oczu. To przerażające żyć ze świadomością, że nie można pomóc swojemu rozumiejącemu, cierpiącemu dziecku. Lekarze wyczerpali już wszystkie możliwości leczenia. Na tę chwilę mają tylko pożyczone łóżko i respirator.

Celem balu charytatywnego jest zebranie środków na rehabilitację, ale także na środki przeciwodleżynowe, myjące i odkażające. Organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę, 4 dania ciepłe, a także licytacje charytatywne. Zabawę taneczną poprowadzi DJ Matuzz. Koszt udziału – cegiełki wynosi 180 zł od pary. Zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: 692 443 870, 666 839 228, 501 867 905.

- „Aktualnie dla Maćka niezbędna jest rehabilitacja, ale potrzebne są także środki przeciwodleżynowe, myjące, odkażające. Pomóżmy im, ponieważ mama posiada niewielki dochód, który starcza jedynie na życie i podstawowe rzeczy. To mogło przytrafić się każdemu z nas - naszym dzieciom, rodzicom, braciom i siostrom.” - zachęcają organizatorzy balu.

Organizatorzy zwracają się także do lokalnych przedsiębiorców z prośbą o przekazanie na aukcję kart podarunkowych i voucherów.

Warto dodać, że Maciejowi można pomóc również poprzez przekazanie 1% swojego podatku. Wystarczy w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2017 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego wpisać KRS 0000338389, z dopiskiem cel szczegółowy: 11391 – GRUPA OPP – DĘBEK MACIEJ. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Dobrowolne darowizny na rzecz Maćka Dębka można wpłacać również na konto Fundacji Sedeka:

Fundacja Sedeka,
ul. Grzybowska 4, lok 132,
00-131 Warszawa,
nr konta: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845
TYTUŁ PRZELEWU: 11391 - GRUPA OPP - DĘBEK MACIEJ KRS: 0000338389
Polecamy:
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Państwo Krukowscy dziękują za 1% podatku na rzecz ich 11-letniego synka
:: Rodzice Eryki Kaczyńskiej dziękują podatnikom
:: Mama Neli dziękuje za 1%
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1%
:: Komu można przekazać 1% podatku w Zambrowie?

Zapraszamy na bal charytatywny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org