:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszamy na „Fotograficzne wędrówki”

Tym razem "Fotograficzne wędrówki" zabiorą wszystkich miłośników podróży do Laosu i Birmy - krajów, które zaskakują bogactwem kultury i zróżnicowaniem etnicznym, jednocześnie oczarowując niespotykanie łagodnym usposobieniem mieszkańców.

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich miłośników podróży i fotografii na drugą odsłonę „Fotograficznych wędrówek”. W piątek, 27 maja 2016 o godz. 18.00 w Galerii Pod Arkadami Julitta Poluch – Klama zaprezentuje slajdy ze swojej podróży do Laosu i Birmy.

Laos i Birma sąsiadują ze sobą, a jednak granica między nimi jest zamknięta. Pozornie podobne, nadal przynoszą powiew przemijającego orientu, zachwycają pięknem górskich pejzaży i wspaniałą architekturą buddyjskich świątyń. Zaskakują bogactwem kultury i zróżnicowaniem etnicznym. Oczarowują niespotykanie łagodnym usposobieniem mieszkańców, rozmarzonym uśmiechem migdałowych oczu. Łączy je tak wiele, jednak za sprawą antagonistycznych rządów, dzieli je także mentalna granica - niezwykle trudna do przekroczenia.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! Wstęp na wystawę wolny.

Polecamy:
:: Egzotyczna podróż z Biblioteką Inspiracji [foto]
:: Dzień Otwarty w Centrum Kultury [foto]
:: Trwa VI Kiermasz Taniej Książki w MBP w Zambrowie
:: Patriotyczny koncert z okazji 3. Maja w PSM [foto]
:: Historycznie i artystycznie w kawiarni Cafe Muza [foto+video]
:: „Jaś i drzewo fasolowe” w bibliotece w Szumowie
:: Rozmawiali o Rosji i Ukrainie w filii MBP [foto]
:: „Wiosenne barwy” w GOK Szumowo
:: Czytają i dyskutują w bibliotece
:: Dzieci opowiadały baje, bajki i bajeczki [foto]
:: Włącz się do walki „O Diamentowe Pióro”

Zapraszamy na „Fotograficzne wędrówki” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się