:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy

wydarzenia, Zapraszamy dzieci karnawałowy - zdjęcie, fotografia

Karnawał to czas zabawy i tańca! Dlatego wszystkie dzieci zapraszamy na bal organizowany w Miejskim Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Wstęp wolny!

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie oraz Burmistrz Miasta Zambrów zapraszają na "Bal karnawałowy dla dzieci". Impreza odbędzie się w Miejskim Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie już w najbliższą sobotę, 4 lutego w godzinach 11:00 - 13:00.

Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, szalone konkursy, karnawałowe zabawy z animatorami, zwariowane potańcówki do utraty tchu oraz słodki poczęstunek! Obowiązuje strój karnawałowy. Zachęcamy więc dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, księżniczkę, strażaka itp. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor.

Zgłoszenia na bal przyjmowane są w kasie kina MOK w godzinach 13:30 - 19:30, tel. 86 475 44 88. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Polecamy:
:: Impresje hiszpańskie w Centrum Kultury [foto]
:: „Babciu, Dziadku to dla Ciebie” [foto]
:: Koncert solistów w zambrowskiej szkole muzycznej [foto]
:: Wieczór Kolęd w Cafe Muza [foto]
:: Kolędy rozbrzmiały w Centrum Kultury [foto]
:: Wkrótce 5-lecie zambrowskiego DKK
:: Inauguracja sezonu kulturalnego 2016/2017 [foto]


Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org